Chcemy, by w Piwnicznej ruszył czas

Twórca Festiwalu Biegowego Zygmunt Berdychowski o urokach Piwnicznej i potencjale, jakim dysponuje nowy gospodarz imprezy, oraz planach na przyszłość.

Trudno być głosem

Spiker Michał Chmielewski opowiada o pobudkach w środku nocy, niedoborze snu, zdartym głosie i innych wyzwaniach podczas pracy przy Festiwalu.

Nie dałem się ponieść emocjom

Zwycięzca biegu na 100 kilometrów Kamil Leśniak opowiada o bieganiu nocą, przygotowaniu do ultramaratonu i wszystkim, co można przemyśleć w ciągu dziesięciu godzin.

Wszyscy w kierpcach, żadnych adidasów

Jedną z atrakcji festiwalu były rozgrywane po raz pierwszy Bieg Lachów i Górali oraz Bieg na Górę Kicarz. Sztafetę Poprad Aqua Running trzeba było odwołać.

Piękny weekend nad Popradem

Pomimo zmiany gospodarza impreza znów była wielkim sukcesem, bo jak zwykle uczestnicy nie zawiedli.

Wszystko zostało w rodzinie

Lidia i Rafał Czarneccy wygrali Koral Maraton w Piwnicznej-Zdroju. To ich drugie podwójne zwycięstwo podczas Festiwalu Biegowego.

Serce i silna głowa

Artur Jendrych wygrał podczas 12. Festiwalu Biegowego rywalizację dla ludzi z żelaza.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej. Tu trzeba przyjechać i biegać

Korespondencja z Piwnicznej-Zdroju | 12. Festiwal Biegowy przeszedł do historii. Odbywał się po raz pierwszy w Piwnicznej, ale dostarczył nie mniejszych emocji niż ten, który przez dekadę organizowany był w Krynicy-Zdroju.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej. Berdychowski o szczegółach imprezy

Twórca Festiwalu Biegowego Zygmunt Berdychowski o imprezie, która pierwszy raz odbędzie się nie w Krynicy-Zdroju lecz w Piwnicznej i potrwa od najbliższego piątku do niedzieli.

Nad pięknym wrześniowym Popradem

Piwniczna-Zdrój i okolice to nowy adres Festiwalu Biegowego. W piątek zaczyna się 12. edycja jesiennego masowego biegania przez trzy dni po Sądecczyźnie.