Materiał Promocyjny

Volvo zrezygnuje z diesli. Ostatnia szansa na zakup takiego modelu

To moment, w którym osiągnęliśmy wysoki poziom technologiczny silników wysokoprężnych. Przez lata dominowały na rynku notując udział w sprzedaży SUV-ów i aut z klasy średniej oraz wyższej na poziomie 70, a nawet 80 procent.

Volvo EX90: Nowe trendy mobilności

Volvo od lat sprzedaje nie tylko samochody, ale też styl życia. Mobilność w przyszłości będzie jeszcze mocniej stawiała na lifestyle dlatego Volvo już teraz tworzy model EX90, który zbudowany został po to, by nie tylko podróżowanie, ale też nasze życie stało się przyjemniejsze i bogatsze w doznania.

Brioni Eau de Parfum: esencja włoskiego stylu dla mężczyzn

Zapach zaprojektowany jak włoski garnitur szyty na miarę – czy to możliwe? Właśnie taką filozofię wyznaje słynna włoska marka Brioni.

Polki wolności mają głos przeciw depresji

Pomówmy o depresji, chorobie, z którą nie da się wygrać w pojedynkę. Na depresję w Polsce choruje około półtora miliona osób. Właśnie dlatego powstał projekt społeczny „Polki Wolności Mają Głos Przeciw Depresji”.

Z Polski na Zachód koleją. CFL multimodal wie jak to zorganizować

Transport intermodalny to najlepsza odpowiedź na wyzwania, z jakimi mierzą się dziś firmy transportowe – przekonują eksperci CFL multimodal. Luksemburski dostawca usług logistycznych chce być partnerem dla polskich firm transportowych, oferując m.in. bezpośrednie połączenia kolejowe między Polską a Europą Zachodnią i Południową.

Kino KinoGram ma już rok!

Kino KinoGram obchodzi urodziny! To wyjątkowe miejsce, usytuowane w przestrzeni Fabryki Norblina przy ulicy Żelaznej 51/53 w Warszawie, świętuje swój pierwszy rok działalności!

Antonio Banderas The Icon Eau de Parfum. Ikona męskiego stylu

Podążać własną drogą, wierzyć w siebie, odrzucać to, co zbędne i nieistotne, a także – nie obawiać się realizowania marzeń. To droga, która zaprowadziła na szczyt Antonio Banderasa, słynnego hiszpańskiego aktora. A jaka jest twoja definicja sukcesu?

Brioni: zapachy skrojone na miarę – jak włoski garnitur

Zmysłowe oblicze nowoczesnej legendy – Brioni to zapachy stworzone przez mistrzów perfumiarstwa, w oparciu o zasady, którym od lat jest wierna marka Brioni, producent najwyższej jakości włoskich garniturów.

Jaka przyszłość czeka polskie miasta w 2050 roku?

Betonowa dżungla czy morze zieleni? W obliczu rozrastającej się tkanki miejskiej, coraz gęściej wypełnianej inwestycjami budowlanymi, a także postępujących zmian klimatu, Grupa Saint-Gobain snuje futurystyczną wizję. Co czeka nas w 2050 roku?

Sięgnij po Fundusze Europejskie stawiając na innowacyjność!

Koniec roku to ostatni moment, żeby przygotować się do nowej perspektywy finansowej, która ruszy w pierwszym kwartale 2022. Po raz pierwszy polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość pozyskania środków w tak szerokim zakresie.