Kataryna: I komu to przeszkadzało?

Żadna władza nie była tak rozliczana jak obecna, bo trudno sobie nawet dzisiaj wyobrazić równie skuteczne wyciszanie niewygodnych tematów w prywatnych mediach. A to, że nie wszyscy mają ochotę zejść na poziom Tomasza Lisa, tylko tej debacie służy.

Tylko w „Rz”
Społeczeństwo

Sondaż: Polacy nie wierzą, że rząd poradzi sobie z inflacją

"Czy Pani/Pana zdaniem rząd jest w stanie poradzić sobie z wysoką inflacją w Polsce?" - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom sondażu SW Research dla rp.pl.

Gdy Kreml mówi, reszta ma milczeć

Ostateczny koniec wolności mediów w Rosji. Kreml wprowadza totalną cenzurę.

Rosjanie chwalą się udanym testem pocisku hipersonicznego Cyrkon

Fregata „Admirał Gorszkow” podczas próbnego startu pocisku naddźwiękowego Cyrkon uderzyła w cel morski na Morzu Białym - podało rosyjskie Ministerstwo Obrony.

Ukraińska armia może być zmuszona do odwrotu z obwodu ługańskiego

Ukraińscy żołnierze mogą być zmuszeni do odwrotu z ostatniego skrawka kontrolowanego jeszcze przez Ukrainę terytorium obwodu ługańskiego, by uniknąć okrążenia - przyznał gubernator obwodu, Serhij Haidai.

Sędziowie wzywają prezesa sądu ws. grupy Kasta: Zaprzecz albo zrezygnuj

Słupscy sędziowie wezwali prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku Andrzeja Michałowicza do zaprzeczenia medialnym doniesieniom na temat jego związków z grupą „kasta”, obwinianą o udział w aferze hejterskiej. W przypadku potwierdzenia się tych doniesień, wezwali go do rezygnacji ze stanowiska prezesa.