Po Putinie Patruszew?

Rzadko zwraca na siebie uwagę mediów, ale to on jest liderem kremlowskich jastrzębi. Nikołaj Patruszew miał być architektem inwazji na Ukrainę i pozostaje zwolennikiem jej kontynuowania.

"NYT": USA wyślą systemy rakietowe Ukrainie

Administracja prezydenta USA Joe Bidena zatwierdziła wysłanie na Ukrainę systemów rakietowych dalekiego zasięgu - poinformował nieoficjalnie dziennik "The New York Times".

Finał Ligi Mistrzów. Real znów królem Europy

Drużyna Carlo Ancelottiego po czterech latach wróciła na tron, pokonując w Paryżu Liverpool 1:0. Chaos i skandaliczne sceny przed meczem.

Poroszenko po raz drugi zawrócony z granicy z Polską

Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko w piątek i w sobotę został zawrócony z przejścia granicznego Rawa Ruska - Hrebenne.

Rosjanie stosują wobec jeńców drastyczne tortury. RPO apeluje do ONZ

Ukraińska rzeczniczka praw obywatelskich Ludmyła Denysowa zaapelowała do Komisji ONZ ds. Praw Człowieka o zbadanie doniesień dotyczących drastycznych tortur, jakim poddawani są jeńcy wojenni w rękach Rosjan.

Miedwiediew domaga się "przywrócenia porządku" z zagranicznymi agentami

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrij Miedwiediew wezwał do wzmocnienia kontroli nad ludźmi i organizacjami, które rosyjskie władze uznały za „zagranicznych agentów”.