NBP sugeruje rządowi ograniczenie wakacji kredytowych

NBP sugeruje rządowi ograniczenie kosztów wakacji kredytowych i przekonuje, że wsparcie powinno zostać skierowane wyłącznie do tych kredytobiorców, którzy doświadczają rzeczywistych problemów ze spłatą zobowiązań – pisze Business Insider Polska.

Viktor Orban zabierze zyski firmom

Premier Węgier, Viktor Orban znalazł sposób na dofinansowanie budżetu mocno osłabionego kampanią wyborczą, która zapewniła mu kolejną kadencję. Środki odbierze firmom, które działają w jego kraju.

Sejmowa komisja rekomenduje odrzucenie wniosku ws. Ziobry

Sejmowa komisja sprawiedliwości zarekomendowała odrzucenie wniosku o wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Afera mailowa. Premier miał akceptować zakup respiratorów od handlarza bronią

W internecie opublikowano kolejne e-maile, które - rzekomo - mają pochodzić ze skrzynki e-mailowej Michała Dworczyka, której zawartość mieli przechwycić hakerzy. Z ujawnionej korespondencji wynika, że premier Mateusz Morawiecki wiedział i akceptował, że dostawcą respiratorów (chodzi o głośną "aferę respiratorową") zostanie Andrzej I. właściciel niewielkiej firmy handlującej bronią.

Putin: Żaden "światowy żandarm" nie powstrzyma niezależnych państw

Władimir Putin, występując na forum Euroazjatyckiego Forum Ekonomicznego za pośrednictwem wideołącza stwierdził, że zamrażanie aktywów rosyjskich przez państwa Zachodu to "kradzież, która nigdy nie popłaca, szczególnie temu, kto się jej dopuszcza".