Liczne nieprawidłowości w Ministerstwie Sprawiedliwości

Premier, ministrowie Dworczyk i Sasin powinni ponieść odpowiedzialność polityczną i karną za wybory kopertowe. Mamy do czynienia z niegospodarnością i z nielegalnym działaniem - mówi Marian Banaś, prezes NIK

Lawinowy wzrost liczby zgonów na SOR-ach

O udostępnienie danych dotyczących liczby zgonów pacjentów na SOR-ach wystąpił do Ministerstwa Zdrowia senator KO Krzysztof Brejza.

Flis: Skąd się biorą polityczni harcownicy

Prof. Jarosław Flis, socjolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego: Radykałowie są napędem do zmian, ale potrzebny jest też hamulec. Pożytkiem nie jest radykalizm, tylko to, żeby ktoś inny z obawy przed nim chciał ruszyć ważną sprawę z miejsca. Bo radykałowie żywią się błędami polityków głównego nurtu.

Sondaż. Prawo i Sprawiedliwość bez szans na samodzielne rządy

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w nadchodzącą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość. Partia Jarosława Kaczyńskiego musiałaby jednak szukać koalicjanta. Sondaż United Surveys dla Wirtualnej Polski.

Karski o karze za Turów: Ta decyzja w sensie prawnym nie istnieje

Jeśli dojdzie do kolejnego naruszenia zasady praworządności przez instytucje unijne, będziemy potrącać te kwoty ze składki - tak kwestię kary nałożonej na Polskę przez TSUE komentował w Radiu ZET członek komitetu politycznego PiS Karol Karski.

Kogo stać na nowego iPhone’a? Polacy daleko

Najłatwiej telefon z logo nadgryzionego jabłka kupić jest Szwajcarom i Amerykanom, którzy na model 13 Pro (128 GB) muszą przeciętnie pracować od 4,4 do 5,9 dni.

W trybie pracy zdalnej VPN jest dla firmy kluczowy

Jak w prosty i skuteczny sposób zapewnić sobie bezpieczne surfowanie po internecie? Odpowiedź to połączenie chronione dzięki VPN.