Grzegorz Braun. Cenny nabytek dla partyjnych kolegów, nie do poznania dla dawnych przyjaciół

Grzegorz Braun grozi powieszeniem ministrowi zdrowia, opowiada się za batożeniem gejów i intronizacją Chrystusa na króla Polski. Partyjni koledzy uważają go za cenny nabytek, a dawni przyjaciele twierdzą, że w ogóle nie przypomina siebie sprzed lat.

Chrabota: Zabójcza drożyzna 6.0

Na Nowogrodzkiej zaczynają chyba powoli rozumieć, że polityka rozdawnictwa pieniędzy i agresywnego fiskalizmu się nie sprawdza, więc będą musieli podjąć działania ratunkowe. Jakie?

Tylko w „Rz”
Świat

Unia szykuje kompromis z Polską

Premier de facto potwierdzi prymat prawa europejskiego - dowiaduje się „Rz”.

Konkurs Chopinowski: Dwóch Polaków i dziesięciu innych szczęśliwców

25-letni Jakub Kuszlik i o dwa lata młodszy od niego Kamil Pacholec zagrają w finale. Ogółem jury dopuściło do ostatniej konkursowej rozgrywki aż dwunastu pianistów.

Armia organizuje przetarg na 300 mobilnych ołtarzy z wyposażeniem. Procedura przyspieszona

2. Regionalna Baza Logistyczna z Rembertowa ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu liturgicznego. Przedmiotem zamówienia jest 300 kompletów mobilnych ołtarzy polowych wraz z wyposażeniem.

Legutko: Unia Europejska? To już jest kompletne bezprawie

To w Unii Europejskiej następuje destrukcja prawa, a nie w Polsce - ocenił Ryszard Legutko, eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości.

EMCODEX, czyli alternatywa dla scentralizowanych rynków towarowych

Jest tak cennym surowcem, że zagraniczne laboratoria wykonują na nim kosztowne badania, otrzymując zapłatę w ekwiwalencie. Wkrótce, za sprawą polskiej spółki, stanie się szerzej dostępny.