Podkoloryzowany budżet na 2022 rok. Kościński przedstawia założenia

To nie jest czas na zacieśnienie fiskalne – przekonuje minister finansów Tadeusz Kościński przedstawiając główne założenia projektu budżetu na 2022 rok.

Rafał Trzaskowski: Polski Ład to cyniczna polityka rządzących

Rządzący postanowili realizować swoje pomysły w stu procentach za pieniądze samorządów. To nie są pieniądze prezydentów, burmistrzów czy wójtów, ale podatników z całej Polski – mówi o skutkach Polskiego Ładu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Treści zoofilskie na konferencji. To stare nagranie z internetu

Podczas konferencji prasowej szef MSWiA Mariusz Kamiński i szef MON Mariusz Błaszczak przedstawili materiały, które znaleziono na telefonach osób zatrzymanych na granicy. Odkryte treści zoofilskie to nagranie, które od kilku lat dostępne jest w internecie.

Macron sprzedaje okręty Grecji. Mówi, że Europa musi bronić się sama

Europa musi przestać być naiwna, jeśli chodzi o obronę swoich interesów i budować własny potencjał wojskowy - ogłosił prezydent Francji, Emmanuel Macron, po tym jak Grecja podpisała wart 3 mld euro kontrakt na zakup francuskich fregat.

„Teksas północy” zniósł obostrzenia. System ochrony zdrowia się załamuje

Premier prowincji Alberta, Jason Kenney, obiecał mieszkańcom tej prowincji "najlepsze lato w historii", kiedy 1 lipca znosił obostrzenia. Jednak gwałtowny przyrost liczby zakażeń doprowadził do przeciążenia systemu ochrony zdrowia, a Kenney walczy o uratowanie swojej politycznej kariery.

Skoda Enyaq iV tańsza w programie „Mój elektryk”

Skoda Enyaq iV tańsza w programie „Mój elektryk”