Szułdrzyński: Coraz więcej wątpliwości

Inwigilacja Michała Kołodziejczaka obnaża tłumaczenia PiS w sprawie Pegasusa. Jeśli więc ktoś dotąd nie był przekonany, że sprawę powinno się wyjaśnić od podszewki, na przykład powołując sejmową komisję śledczą, teraz powinien zmienić zdanie.

PiS ma kłopot. Sejm odwleka wybór członków RPP

PiS ma kłopot. Po tym, jak zrezygnowała Elżbieta Ostrowska, partia rządząca musi szukać nowego kandydata na przedstawiciela Sejmu w Radzie Polityki Pieniężnej.

Kolega z pracy ma płacić za nasz COVID. Projekt PiS w Sejmie

Na stronach sejmowych opublikowano poselski projekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach dotyczących ochrony życia i zdrowia obywateli w okresie epidemii COVID-19. To tzw. ustawa Hoc 2

Aleksander Kwaśniewski: Groźba wojny w regionie. Konsekwencje byśmy odczuli

Afera podsłuchowa to skandal na nieporównywalnie większą skalę niż afera Rywina – uważa Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP.

Rekordowy optymizm prezesów w Polsce i na świecie

Ponad trzy czwarte top menedżerów na świecie i 70 proc. w Polsce przewiduje w tym roku poprawę koniunktury w gospodarce. To najbardziej optymistyczne ocena od dziesięciu lat.

Morawiecki wzywa Tuska do natychmiastowej rezygnacji z kierowania EPL

Premier Mateusz Morawiecki uważa, że nikt nie zrobił więcej dla Władimira Putina i Nord Stream 2 niż Europejska Partia Ludowa, na której czele stoi Donald Tusk.