Mateusz Morawiecki nie do ruszenia

Rządząca prawica balansuje stale na pograniczu większości parlamentarnej. Sam PiS trzeba było uzupełniać ściąganymi naprędce ludźmi przekupywanymi w upokarzający dla kierownictwa sposób. W takich warunkach nikt nie funduje sobie wymiany premiera.

Prezes Manowska do sędziów: albo respektujcie nowych albo odejdźcie

Sędzia, który nie potrafi lub nie chce, postępować zgodnie ze z ślubowaniem powinien odejść ze służby - pisze w najnowszym oświadczeniu I prezes Sądu Najwyższego, prof. Małgorzata Manowska.

Obostrzenia dla nieposiadających certyfikatów?

Eksperci są zgodni, co jest najlepszym sposobem na zatrzymanie transmisji wirusa.

Czy Polsce, bez względu na wszystko, należy wypłacić środki z Funduszu Odbudowy?

"Czy Polska powinna otrzymać środki z unijnego Funduszu Odbudowy niezależnie od tego, jak Komisja Europejska ocenia stan praworządności w Polsce?" - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom sondażu SW Research dla rp.pl.

Oddziały pediatryczne przepełnione dziećmi z wirusem RSV. „Dwoje w jednym łóżeczku”

Zachorowań po zakażeniu wirusem RSV jest w tym roku zdecydowanie więcej, oddziały pediatryczne przyjmują też coraz więcej młodych pacjentów z COVID-19, przez co szpitale są przepełnione - powiedziała w rozmowie z Onetem dr Lidia Stopyra, szefowa Oddziału Chorób Infekcyjnych i Pediatrii Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie, specjalistka ds. chorób zakaźnych.

Kłopoty Marka Rutte. Premier na wylocie?

Premier chce pobić rekord długości urzędowania Ruuda Lubbersa. Ale jego czwarta kadencja staje pod coraz większym znakiem zapytania.

Kompaktowy SUV za mniej niż myślisz: Mazda CX-30 M Hybrid z silnikiem 186KM

Kompaktowy SUV za mniej niż myślisz: Mazda CX-30 M Hybrid z silnikiem 186KM

Advertisement