Kataryna: Ideologia Ordo Iuris

Kochająca rodzina dla dobra bliskiej osoby umie się odnaleźć w najtrudniejszej rzeczywistości. Wchodzenie z butami między rodziców i ich dorosłe dzieci w żaden sposób skonfliktowanym bliskim nie pomoże, a skończy się mniej lub bardziej tragicznie.

Słaby Biden w czasie kryzysu

Podczas gdy Władimir Putin szykuje inwazję na Ukrainę, przywódca Stanów Zjednoczonych, w których świat pokłada nadzieję w tym potencjalnym konflikcie, nie ma mocnych notowań.

Będzie częściowa ewakuacja ambasady USA w Kijowie?

Ambasada USA w Kijowie miała się zwrócić do Departamentu Stanu o zezwolenie na wyjazd wszystkich mniej potrzebnych pracowników i ich rodzin, donoszą amerykańskie media.

Rosyjski kosmonauta miał lecieć na ISS. Amerykanie odmówili mu wizy do USA

Stany Zjednoczone odmówiły wydania wizy kosmonaucie Nikołajowi Czubowi, który miał polecieć do USA aby wziąć udział w szkoleniu przed lotem na ISS - poinformowała agencja Interfax.

Adam Glapiński zdradził, ile powinny wynieść stopy. Złą prognoza dla kredytobiorców

Stopy procentowe w Polsce powinny wzrosnąć mocniej niż obecnie oczekuje rynek, biorąc pod uwagę ostatnie dane makro — powiedział prezes NBP Adam Glapiński. To oznacza, że raty kredytów mogłyby skoczyć nawet o 80-100 proc. w porównaniu do października 2021 roku.

Zwracają sponsorowi środki za pralki i proszek, bo nie pozwolił poświęcić pralni

Wrocławskie Koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta postanowiło zwrócić producentowi chemii gospodarczej przekazane środki na wsparcie nowej pralni społecznej.

AUTOPROMOCJA
Rozlicz PIT z "Rzeczpospolitą"

W łatwy i wygodny sposób wypełnij zeznanie podatkowe

Wykorzystaj wszystkie ulgi i odliczenia!

Pobierz za darmo