Andrzej Duda, czyli prezydent wrócił po rocznym urlopie

Za cztery lata Andrzej Duda zakończy urzędowanie jako młody, zaledwie 53-letni, polityk. Wbrew tradycji może po prezydenturze umościć się jakoś w prawicowej polityce. Tylko ile będą pamiętać wyborcy z jego dwóch kadencji, poza tym, że objechał cały kraj?

Tragedia przed KPRM. Podczas protestu pacjent popełnił samobójstwo

Podczas porannej konferencji w tzw. białym miasteczku w Warszawie pacjent, prawdopodobnie onkologiczny, popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Konferencja została przerwana, a obecni na miejscu medycy podjęli reanimację.

Tusk apeluje i przestrzega: Wyjdźcie z bańki

“Location, location, location” - mawiał Harold Samuel, brytyjski potentat nieruchomościowy pytany o to, co jest najważniejsze w jego branży.

Tusk: Patriotyzm oznacza wielkie zadanie - utrzymania Polski w UE

- Trzeba za wszelką cenę zmienić władzę w Polsce i jesteśmy odpowiedzialni za tę zmianę, żeby Polacy i Polki stali się znowu dumnymi obywatelami wolnej ojczyzny - mówił przewodniczący PO podczas sobotniej konwencji w Płońsku.

Volvo zmierza ku giełdzie. Celuje w wycenę 20 mld dolarów

Chiński konglomerat Geely Holding jest na zaawansowanym etapie rozmów z bankami o debiucie giełdowym Volvo Cars. Ma to nastąpić za kilka tygodni.

Polski samolot awaryjnie lądował w Etiopii

Samolot linii Enter Air lecący z Mombasy w Kenii do Warszawy lądował w Addis Abebie w Etiopii. Na pokładzie było 167 osób.

ŠKODA ENYAQ iV. Poznaj dynamikę napędu elektrycznego

ŠKODA ENYAQ iV. Poznaj dynamikę napędu elektrycznego

Advertisement