Kiedy lockdown w Polsce? Niedzielski: Spokojnie, to jeszcze nie ten moment

- Mamy zupełnie inne podejście do polityki związanej z obostrzeniami - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski informując w Polsat News, że na razie nie ma żadnej decyzji o wprowadzeniu kolejnego lockdownu

TSUE: Polska zapłaci 500 tys. euro za dzień działania Turowa

Z powodu niezaprzestania wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów

Rząd odpowiada TSUE: Nie zamkniemy kopalni w Turowie. Kara nieproporcjonalna

"Żadne decyzje Trybunału Sprawiedliwości UE nie mogą naruszać obszarów związanych z podstawowym bezpieczeństwem krajów członkowskich. Bezpieczeństwo energetyczne należy właśnie do tego obszaru" - oświadczył polski rząd w reakcji na decyzję TSUE ws. kopalni Turów.

Będzie więcej ładowarek do e-aut w Polsce

Do 2025 r. liczba punktów ładowania ma przekroczyć 150 tys. – prognozuje Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).

Opozycja o karze nałożonej na Polskę przez TSUE. "2,3 mln zł, ile to bułek?"

Posłowie opozycji komentując nałożenie przez TSUE kary na Polskę w wysokości 500 tys. euro dziennie, do czasu wstrzymania wydobycia węgla w kopalni Turów, przypominają premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, że ten zapewniał, iż spór z Czechami ws. Turowa jest już bliski rozwiązania.

Potrafisz ochronić swoje dane w sieci?

Jak w prosty i skuteczny sposób zapewnić sobie bezpieczne surfowanie po internecie? Odpowiedź to połączenie chronione dzięki VPN.