Mateusz Morawiecki: Co będzie, jeśli KE rozpocznie trzecią wojnę światową?

Premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z "Financial Times" zapowiedział, że będzie bronił stanowiska polskiego rządu, jeśli Bruksela rozpocznie "trzecią wojnę światową", wstrzymując fundusze

Bezrobocie w odwrocie. Jest najniższe od początku pandemii

Stopa bezrobocia rejestrowanego zmalała we wrześniu do najniższego od początku pandemii poziomu 5,6 proc. To nie jedyny przejaw coraz lepszej koniunktury na rynku pracy.

Afera e-mailowa. "Trzeba znaleźć motyw i wskazać winnych"

Do sieci trafiły kolejne e-maile, które mają pochodzić ze skrzynki szefa KPRM Michała Dworczyka. Opublikowana korespondencja ma dotyczyć reakcji rządu na atakowanie premiera Mateusza Morawieckiego.

Sudan: Trwa wojskowy zamach stanu. Starcia na ulicach stolicy

Żołnierze aresztowali większość członków sudańskiego rządu w poniedziałek. Ministerstwo Informacji podało, że w kraju doszło do wojskowego zamachu stanu. Na ulice wychodzą przeciwnicy przejęcia władzy przez armię. Pojawiają się doniesienia o rannych w wyniku starć na ulicach, w czasie których mają padać strzały - informuje Reuters.

Premier mówi o "III wojnie światowej" z UE. Gowin: To odbiera rządowi powagę

To prężenie muskułów - tak były wicepremier, Jarosław Gowin, skomentował wywiad, którego premier Mateusz Morawiecki udzielił brytyjskiemu dziennikowi "Financial Times".

ŠKODA ENYAQ iV. Świetnie wyposażony SUV dla Twojej firmy

ŠKODA ENYAQ iV. Świetnie wyposażony SUV dla Twojej firmy

Advertisement