Śmierć prezydenta Ebrahima Raisiego. Jest wstępny raport wojska ws. katastrofy w Iranie

Wstępny raport mówi, że w sprawie katastrofy helikoptera w Iranie, w której zginęli prezydent i szef MSZ tego kraju, Ebrahim Raisi i Hosejn Amir Abdollahijan, brak śladów działań osób trzecich.

Katastrofa w wakacyjnym kurorcie. Zawalił się budynek w Palma de Mallorca

Cztery osoby zginęły, a 27 zostało rannych w wyniku zawalenia się tarasu w Medusa Beach Club, budynku restauracyjnym na plaży Palma w Palma de Mallorca, jednym z najbardziej popularnych miejsc na wyspie.

Tragedia na wiecu przed wyborami w Meksyku. Są zabici i ranni

Kilkadziesiąt osób zostało poszkodowanych po tym, jak w trakcie wiecu partii Ruch Obywatelski doszło do wypadku.

Dron z Turcji znalazł miejsce katastrofy śmigłowca z prezydentem Iranu? Iran: Nie, my znaleźliśmy

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Iranu bagatelizuje rolę tureckiego drona w odnalezieniu miejsca katastrofy śmigłowca Bell 212, którym leciał prezydent Iranu, Ebrahim Raisi.

Turbulencje na pokładzie samolotu lecącego z Londynu. Jedna osoba nie żyje

Samolot linii Singapore Airlines lecący z Londynu doświadczył silnych turbulencji i musiał lądować awaryjnie w Bangkoku - informuje BBC.

Ebrahim Raisi, prezydent Iranu, zginął w katastrofie śmigłowca

Ekipy poszukiwawcze zlokalizowały miejsce katastrofy śmigłowca, którym leciał prezydent Iranu, Ebrahim Raisi - podała irańska telewizja państwowa. Irańska agencja Mehr podała, że prezydent Iranu zginął w katastrofie.

Jakim politykiem był Hosejn Amir Abdollahijan, tragicznie zmarły szef MSZ Iranu

W katastrofie śmigłowca Bell 212, którym leciał Ebrahim Raisi, oprócz prezydenta Iranu zginął też m.in. szef MSZ tego kraju, Hosejn Amir Abdollahijan.

Prezydent Iranu zginął na pokładzie 30-letniego śmigłowca. Teheran nie miał części zamiennych?

Śmigłowiec Bell 212, którym leciał prezydent Iranu, Ebrahim Raisi, to maszyna oddana do użytku w 1994 roku.

Katastrofa śmigłowca w Iranie. Na pokładzie był prezydent Ebrahim Raisi

Irańska telewizja poinformowała o incydencie z udziałem śmigłowca, którym podróżował prezydent kraju Ebrahim Raisi. Trwają poszukiwania maszyny.

Pilot Sił Powietrznych USA zginął w czasie katapultowania się, choć samolot stał na ziemi

Pilot-instruktor Sił Powietrznych USA zginął po tym jak mechanizm katapultowania się w samolocie stojącym na ziemi uruchomił się. Do tragedii doszło w bazie Sił Powietrznych w Teksasie.

USA: Most w Baltimore został wysadzony w powietrze

Wojskowe służby inżynieryjne przeprowadziły kontrolowane detonacje na Key Bridge w Baltimore – moście, który w marcu zawalił się po tym, jak kontenerowiec uderzył w jedno z jego przęseł. Operacja ma ułatwić rozbiórkę konstrukcji.

Petersburg: Autobus wpadł do rzeki. Są zabici i ranni

Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej rozpoczął dwa postępowania kryminalnie w sprawie wypadku w centrum Petersburga - informują rosyjskie agencje informacyjne.

Pożar w Chabarowsku w Rosji. Zapalił się dach centrum handlowego

Wielki pożar wybuchł w Chabarowsku w Rosji. Zapalił się dach budynku centrum handlowego Remi City. Jak podają rosyjskojęzyczne źródła, nie ma informacji o ofiarach.

"Moulin Rouge" to teraz "lin Rouge". Odpadły skrzydła wiatraka

Zawaliły się łopaty charakterystycznego wiatraka zdobiącego budynek Moulin Rouge w Paryżu, siedzibę jednego z najsłynniejszych kabaretów świata. Skrzydła, spadając na ziemię, uszkodziły napis nad wejściem: z nazwy "Moulin Rouge" odpadły trzy pierwsze litery. Na razie nie wiadomo, co bezpośrednio spowodowało uszkodzenie zabytku.

Katastrofa z udziałem dwóch śmigłowców w Malezji. Zderzyły się w powietrzu

Dwa śmigłowce malezyjskiej marynarki wojennej zderzyły się w powietrzu, podczas próby do parady wojskowej i oba runęły na ziemie - poinformowała Królewska Marynarka Wojenna Malezji.

Miliarder zaginął w Alpach. Żyje ze swoją kochanką w Moskwie?

Niemiecki miliarder, który zaginął w 2018 roku w Alpach, może żyć ze swoją kochanką w Moskwie - donosi New York Post.

Smocza wieża runęła. Pożar jednego z najbardziej znanych budynków w Kopenhadze (WIDEO)

W zabytkowym gmachu Starej Giełdy Papierów Wartościowych w Kopenhadze wybuchł pożar, w wyniku którego zawaliła się słynna wieża budynku.

Kolejka linowa uderzyła w słup i się zerwała. Są ranni i zabici

Jedna osoba zginęła, a siedem zostało rannych, gdy kolejka linowa w południowej Turcji uderzyła w słup i pękła, a pasażerowie spadli na zbocze góry.