Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 22.04.2020 23:14 Publikacja: 07.04.2020 04:22
Foto: AFP
Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji, na kolejne informacje dotyczące walki z epidemią koronawirusa zapraszamy w środę od wczesnego ranka.
Grand Prix Kanady w Montrealu to dziewiąty wyścig F1, który nie odbędzie się w terminie z powodu pandemii koronawirusa. Sezon ruszy więc najwcześniej 28 czerwca. Ta data również jest jednak wątpliwa, bo wtedy kierowcy mieli rywalizować w Le Castellet we Francji, czyli jednym z najbardziej dotkniętych przez wirusa krajów. Przed rokiem na torze Paula Ricarda triumfował mistrz świata, Brytyjczyk Lewis Hamilton. Wcześniej odwołano wyścigi w Australii i Monako, przełożono także rundy w Bahrajnie, Wietnamie, Chinach, Holandii, Hiszpanii i Azerbejdżanie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Gośćmi jedenastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Michał Sadłowski, Centrum...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas