Reklama

22 zgony spowodowane koronawirusem w ciągu ostatniej doby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało przed godziną 18.00 o 134 kolejnych przypadkach zachorowań na COVID-19 w Polsce. Później do raportu dodano 182 kolejne przypadki zakażeń na Mazowszu. Łącznie liczba zakażonych wynosi już 4848. We wtorek zmarły 22 zarażone osoby.

Aktualizacja: 07.04.2020 17:51 Publikacja: 07.04.2020 00:01

22 zgony spowodowane koronawirusem w ciągu ostatniej doby

Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński

qm

Potwierdzone wieczorem przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 19 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 18 osób z woj. łódzkiego, 13 osób z woj. podlaskiego, 10 osób z woj. świętokrzyskiego, 9 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. pomorskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. opolskiego, 6 osób z woj. wielkopolskiego i 1 osoby z woj. lubelskiego.

We wtorkowych wynikach nie podano informacji o zachorowaniach w województwie mazowieckim. Później ministerstwo naprawiło to, zaznaczając, że informacja z WSSE Mazowsze dotarła z opóźnieniem - wynika z niej, że w województwie mazowieckim potwierdzono we wtorek 182 nowe przypadki zakażeń. Łącznie w we wtorek stwierdzono więc 435 nowe przypadki.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1304
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1303
Świat
„Jestem w połowie Polką”. Ałła Pugaczowa na emigracji uderza w Kreml
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1302
Świat
Beniamin Netanjahu przygotowuje Izrael do roli Sparty
Reklama
Reklama