Jakub Mikulski

Redaktor działu wydarzenia i sport. Studiował dziennikarstwo na UW.

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 870

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Doradca prezydenta Francji, Emmanuela Macrona wyjaśnił, co oznacza zgoda Francji na atakowanie przez Ukrainę celów w Rosji przy użyciu francuskiej broni.

Sondaż CBOS: Konfederacja ze spadkiem poparcia. Przed Trzecią Drogą już i Lewica

Wybory do Sejmu wygrałaby Koalicja Obywatelska, wyprzedzając Prawo i Sprawiedliwość - wynika z najnowszego sondażu, opublikowanego przez CBOS. Dystans między tymi partiami nie zmienia się.

Rosyjski samolot pasażerski rozbił się w pobliżu Moskwy. Są ofiary

Rosyjskie Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych poinformowało, że rosyjski samolot pasażerski rozbił się pod Moskwą.

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 869

24 lutego 2022 roku Rosja dokonała pełnowymiarowej inwazji na Ukrainę. Holandia deklaruje, że chce przekazać Ukrainie myśliwce F-16 "tak szybko, jak to możliwe".

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 868

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski przekonuje, że Władimir Putin świadomie nakazał zaatakować szpital dziecięcy w Kijowie.

Nie żyje Bogusław Nowak. Były żużlowiec i pierwszy trener Bartosza Zmarzlika miał 72 lata

W wieku 72 lat zmarł Bogusław Nowak, multimedalista Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu, trener młodych adeptów żużla, w tym m.in. Bartosza Zmarzlika.

Miał ponad sto węży w kieszeniach. Zatrzymali go celnicy

Chińscy pogranicznicy zatrzymali mężczyznę, który z Hongkongu do miasta Shenzen próbował przemycić w spodniach ponad 100 żywych węży.

Daniel Obajtek poszedł na wywiad do Trójki. Dyskusja nie skończyła się w radiu

Rafineria w Gdańsku nie trafiła w obce ręce - przekonywał w Programie 3 Polskiego Radia Daniel Obajtek. Dyskusja między prowadzącą program dziennikarką a byłym prezesem Orlenu nie skończyła się w studiu, a przeniosła do mediów społecznościowych.

Gen. Roman Polko wskazał cel Władimira Putina na wojnie. Nie chodzi o zdobycz terytorialną

Władimir Putin nie jest w stanie funkcjonować w obszarze, gdzie funkcjonują normalne państwa. Potrzebuje strefy buforowej - ocenił gen. Roman Polko, były dowódca jednostki GROM.

Nowy sondaż: Mocne tąpnięcie PiS. Tylko jedna partia ze wzrostem poparcia

Wybory do Sejmu wygrałaby Koalicja Obywatelska, a jej przewaga nad Prawem i Sprawiedliwością powiększyła się - wynika z najnowszego sondażu United Surveys.