Jakub Mikulski

Redaktor działu wydarzenia i sport. Studiował dziennikarstwo na UW.

Ruszyła PGE Ekstraliga. Mistrz Polski pokazał moc na inaugurację sezonu

Motor Lublin został pierwszym liderem tabeli żużlowej PGE Ekstraligi w sezonie 2024. Aktualni mistrzowie Polski jako jedyni zdołali w pierwszej kolejce wygrać na wyjeździe.

Polacy dalej od mistrzostw świata. Przegrali barażowe starcie z Chorwacją

Reprezentacja Polski przegrała z Chorwacją w pierwszym barażowym meczu o awans na mistrzostwa świata w futsalu. Rewanż we wtorek.

Kłopoty z finansowaniem żużla. Państwowa licytacja o Zmarzlika

Kluby przed sezonem cieszą się z nowego kontraktu telewizyjnego, ale obawiają też o pieniądze z państwowych spółek.

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 777

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Departament Stanu USA podjął decyzję o pilnej sprzedaży Ukrainie zestawów do modernizacji systemów przeciwlotniczych HAWK.

„Czekają nas wcześniejsze wybory parlamentarne”. Europoseł PiS wskazał termin

Rząd Koalicji 15 Października „szybciej upadnie niż powstał” - wieszczy Dominik Tarczyński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości, komentując wyniki wyborów samorządowych.

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 776

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy rosyjskie drony-kamikadze atakowały zachodnie obwody Ukrainy.

Czy Izrael powinien zapłacić odszkodowanie rodzinie Polaka zabitego w Strefie Gazy? Polacy niemal jednomyślni

Państwo Izrael powinno wypłacić odszkodowanie rodzinie wolontariusza z Polski zabitego w Strefie Gazy - uważają Polacy w sondażu, przeprowadzonym przez IBRiS dla Radia ZET.

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 775

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Z oficjalną wizytą do Chin przybył szef MSZ Rosji, Siergiej Ławrow.

Wybory samorządowe 2024. Są oficjalne wyniki wyborów na prezydenta Łodzi

Wybory prezydenta Łodzi, czwartego co do liczby mieszkańców miasta Polski, rozstrzygnęły się w pierwszej turze - podała oficjalnie Państwowa Komisja Wyborcza po przeliczeniu danych ze wszystkich komisji wyborczych.

Jak wyglądałby Sejm, gdyby potwierdziły się sondażowe wyniki IPSOS? Jest symulacja

Gdyby 7 kwietnia 2024 r. odbywały się nie wybory samorządowe, a parlamentarne, najwięcej posłów do Sejmu wprowadziłoby Prawo i Sprawiedliwość - wynika z symulacji Onetu, opartej na wynikach badania exit poll Ipsos, przeprowadzonego w niedzielę.