Czechy - Polska 3:1. Wstyd! Polacy bez szans w Pradze

Fernando Santos mógł myśleć, że jako trener widział wszystko, ale nasi piłkarze go zaskoczyli. Nowe otwarcie, które obiecał Robert Lewandowski, nie dało nadziei, tylko wstyd. Polacy na początek eliminacji Euro 2024 przegrali z Czechami 1:3.

Szczepłek: Nokaut w Pradze

Nie przypominam sobie, abyśmy kiedykolwiek w meczu reprezentacji stracili bramki tak szybko jak z Czechami, w dodatku po kompromitujących błędach. Dobrze przynajmniej, że Polacy walczyli do końca, bo wynik 1:3 wygląda lepiej niż 0:3.

W szkole tylko po niemiecku, nawet w czasie przerw

Dopłaty nie dla kebabów. Pomysły rządu Dolnej Austrii budzą wielkie emocje.

Gen. Skrzypczak ostrzega przed „niezwykle celną armatą” w wiekowych czołgach T-55 Rosjan

Rosjanie przygotowują strategiczną operację obronną - powiedział gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca Wojsk Lądowych, komentując doniesienia o transferze przez Rosjan wiekowych czołgów T-54 i T-55 na front.

ISW: Prigożyn podważa narrację Kremla o "nazistowskiej" Ukrainie

Szef i założyciel Grupy Wagnera Jewgienij Prigożyn otwarcie zaprzeczył kluczowym aspektom narracji Kremla na temat wojny na Ukrainie - twierdzą analitycy z amerykańskiego Instytutu Studiów nad Wojną (ISW).

Senatorowie naciskają na Bidena. Chcą przekazania MTK dowodów na rosyjskie zbrodnie

Dwupartyjna grupa senatorów wzywa prezydenta Joe Bidena do wsparcia Międzynarodowego Trybunału Karnego poprzez dostarczenie dowodów na rosyjskie zbrodnie wojenne. Według dziennika "New York Times" przekazanie tych dowodów blokuje Pentagon.