fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Dotacje unijne dla firm i wsparcie eksporterów

Rejestracja na konferencję i przyjazd na jeden dzień do Warszawy na Stadion Narodowy da szansę zadania wszystkich pytań, jakie nurtują przedsiębiorcę, a dotyczących oferowanych przez państwo instrumentów wsparcia eksportu.

Konferencja „Dzień przedsiębiorcy" organizowana jest przez ministerstwo gospodarki. I skierowana do firm oraz instytucji finansowych. W trakcie równolegle odbywających się seminariów i konferencji będzie można dowiedzieć się o funduszach unijnych oraz narzędziach wspierających eksport i eksporterów. W programie zaplanowane zostały:

- konferencja podsumowująca realizację projektu systemowego Ministra Gospodarki pt. „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych"

- seminarium „Wsparcie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców"

- seminarium „Wsparcie finansowe inwestycji w sektorze energetyki ze środków UE w nowej perspektywie finansowej 2014–2020".

W ich trakcie będzie można poznać mechanizmy działań wspierających przedsiębiorców. Ale, co chyba najważniejsze, zaplanowano także konsultacje biznesowe z ekspertami:

- Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji,

- Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów,

- Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych,

- Specjalnych Stref Ekonomicznych,

- Banku Gospodarstwa Krajowego,

- Agencji Rozwoju Przemysłu,

- Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej,

- Instytutu Nafty i Gazu,

- Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych,

- Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE,

- Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,

- Ministerstwa Gospodarki.

A to oznacza, że w jednym dniu będzie można spotkać (i porozmawiać) z przedstawicielami wszystkich instytucji wspierających eksporterów, a także wielu instytucji odpowiadających za wdrażanie środków unijnych w okresie 2014-2020.

Wydarzenie odbędzie się  28 września 2015 r. w godz.: 10.00–19.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szczegółowy program dostępny jest tu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA