fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pomoc dla biznesu z tarczy 2.0 - trwa nabór wniosków o dofinansowanie dla firm z 45 branż

Adobe Stock
Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie z tarczy finansowej 2.0 dla mikro, małych i średnich firm. Mogą je składać przedsiębiorcy z 45 branż najbardziej poszkodowanych w wyniku drugiej fali pandemii.

O wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju (tarcza antykryzysowa 2.0) mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą wnioskować do 28 lutego br. Ich wnioski mają być rozpatrywane w ciągu 24 godzin, a pieniądze trafić na firmowe konta w ciągu dwóch dni od ich złożenia. Przedsiębiorcy mogą składać wnioski za pośrednictwem bankowości elektronicznej w 17 komercyjnych bankach i w większości spółdzielczych.

Warunki wsparcia...

Z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy wpisani do CEIDG albo KRS, prowadzący działalność na dzień 31 grudnia 2019 r. oraz na dzień złożenia wniosku. Nie mogą być w stanie likwidacji, upadłości, restrukturyzacji i mieć zaległości w opłacaniu podatków i składek na ubezpieczenie społeczne w co najmniej jednej z trzech dat: 31 grudnia 2019 r. lub 31 grudnia 2020 r. lub w dniu składania wniosku. Ponadto przedsiębiorca musi posiadać odpowiedni kod PKD (jeden z 45 – lista na www.pfrsa.pl) ujawniony w CEIDG albo KRS jednocześnie w trzech datach: 31 grudnia 20...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA