fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Giełda kooperacyjna dla branży żywności ekologicznej

123RF
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 11-12 lutego 2016 r. podczas targów żywności ekologicznej Biofach 2016 w Norymberdze, w Niemczech.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Ze względu na charakter i tematykę targów, giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla producentów, dystrybutorów, agentów handlowych, a także innych przedstawicieli branży żywności ekologicznej i organicznej, w szczególności reprezentujących następujące sektory działalności:

- świeża i mrożona żywność,

- orzechy i suszone owoce,

- zdrowe przekąski,

- suplementy diety i zioła,

- produkty dietetyczne, żywność dla niemowląt,

- soki, piwa, wina,

- produkty nie związane z żywnością, w tym kosmetyki naturalne, sadzonki i nasiona.

Udział w targach i giełdzie to sposobność do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania partnerów handlowych, w tym zainteresowanych importem polskich produktów lub kooperacją w dziedzinie produkcji.

Przedsiębiorcy, zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu, muszą zapamiętać kilka dat. Po pierwsze do 20 stycznia prowadzona będzie rejestracja profili firm. Do 29 stycznia będzie można dokonywać wyboru partnerów biznesowych i wysyłać propozycje spotkań. Wreszcie w dniach 11-12 lutego odbędzie się giełda. Udział w samej giełdzie jest bezpłatny. Jednak wszyscy uczestnicy na własny koszt muszą dojechać na miejsce, zapewnić sobie zakwaterowanie oraz kupić wejściówkę na targi BIOFACH.

Linki do stron, na których prowadzona jest rejestracja, można znaleźć pod adresem www.een.org.pl.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA