Swój udział w giełdzie mogą zgłaszać przedsiębiorcy, instytuty badawcze oraz wszystkie inne podmioty operująco w szeroko rozumianej branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network, itp.). Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu jest skierowane także do wszystkich potencjalnych nabywców takich usług, tj. np. przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.

Co więcej, przedstawiciele takich firm, którzy będą zainteresowani zakupem usługi od dostawcy prezentującego się na giełdzie, nie ponoszą kosztów rejestracji. Dla pozostałych firm i organizacji (potencjalnych dostawców i usługodawców) koszt rejestracji to 110 euro (+VAT) i obejmuje on rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, a także bilety wstępu na targi dla dwóch przedstawicieli zarejestrowanej firmy. Jeżeli to samo przedsiębiorstwo będzie chciało się wystawiać w trakcie targów CeBIT, opłata za rejestrację jest zredukowana do 65 euro (+VAT).

Na koniec najważniejsze daty. Rejestracja uczestników giełdy kooperacyjnej i profili firm będzie prowadzone do 29 lutego. Od 1 lutego do 29 lutego prowadzony będzie wybór partnerów do indywidualnych rozmów. Sama giełda ( 30 minutowe indywidualne spotkania) zostanie przeprowadzona w dniach 14-18 marca.

Więcej informacji i link do formularza można znaleźć na stronie ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.