fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Przepiękny dom z "La La Land" na sprzedaż. Cena zniewalająca

materiały
Wspaniały, modernistyczny dom, który zagrał w oscarowym filmie "La La Land" został wystawiony na sprzedaż.

Dom, który znajduje się w Encino w Kalifornii, wystawiono na sprzedaż za 6,46 mln dolarów czyli niespełna 25 mln złotych.

W domu o powierzchni niemal 800 metrów kwadratowych, jest sześc sypialni, dziewięć łazienek. W ogrodzie jest niesamowity basen z dużym domkiem kąpielowym, a na dachu taras do opalania oraz wertykalny ogród.

Dom jest tak łady i fotogeniczny, że "występował" nie tylko w "La La Land", ale także w serialach "NCIS: Los Angeles" i "Modern Family" a także "Gracze" oraz show kulinarnym "House of Food" i reklamie kosmetyków Olay.

Ostatnio nakręcono w nim film Netflixa "The Laundromat" z Meryl Streep, Antonio Banderasem i Gary Oldmanem o o skandalu Panama Papers. Nie wiadomo jeszcze kiedy trafi do dystrybucji.

Powodzenie dom zawdzięcza dużym jasnym przestrzeniom, przeszklonym ścianom, panoramicznym oknom, a także nowoczesnej kuchni, jadalni i łazienkom, które mają najnowsze wyposażenie - parową łaźnię, wannę typu infinity orz gigantyczna garderobę.

W domu jest też nowoczesne kino domowe oraz siłownia, a nawet winda. I mimo, iż jest tak ładny i luksusowy, to nikt w nim nie mieszkał, ponieważ wciąż służy jako plan filmowy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA