fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Już trzeci adwokat zrezygnował z reprezentowania kobiety oskarżającej Neymara

AFP
Kobieta, która oskarżyła Brazylijskiego piłkarza Neymara o gwałt w paryskim hotelu, została porzucona już przez trzeciego prawnika - informują brazylijskie media.

Danilo Garcia de Andrade powiedział w poniedziałek w wywiadzie dla telewizji SBT, że  nie reprezentuje już Najili Trindade Mendes de Souzy po tym, jak zakwestionowała ona jego kompetencje.

Trindade twierdzi, że Neymar zaatakował w stolicy Francji w zeszłym miesiącu i zmusił do odbycia stosunku seksualnego. Piłkarz zdecydowanie zaprzecza tym oskarżeniom.

Garcia przejął sprawę Trindade przeciwko Neymarowi w zeszłym tygodniu, ale już kilka dni później mówił nieoficjalnie, że rozważa wycofanie się z reprezentowania klientki, chyba że dostarczy ona więcej dowodów na popełnienie przestępstwa przez Brazylijczyka.

Prawnik chciał m.in. zobaczyć siedmiominutowy film, nakręcony podczas drugiego spotkania modelki z gwiazdorem Paris Saint-Germain. Trindade utrzymuje, że nagranie - z którego kilka sekund zostało opublikowanych w mediach społecznościowych - zawiera rozstrzygający dowód, że została zaatakowana. Film znajdował się rzekomo na tablecie, który następnie został skradziony. problem w tym, że właściciele budynku, w którym mieszka kobieta, zaprzeczają, by doszło w nim do jakiegokolwiek włamania.

Źródło: rp.pl/ AFP
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA