fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Paweł Styrna - lista poparcia do KRS

Fotorzepa/ Rafał Guz
26. sędziów podpisało się pod upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Pawła Styrny do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Pawła Styrny, sędziego Sądu Rejonowego w Wieliczce, złożyli:

  1. Dagmara Pawełczyk-Woicka - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza
  2. Katarzyna Anna Wysokińska-Walenciak - Sąd Okręgowy w Krakowie
  3. Maciej Pragłowski - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  4. Ewa Teresa Motyczyńska-Pałys - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  5. Piotr Szołdrowski - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  6. Ewa Ankiewicz - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  7. Agnieszka Zielińska - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  8. Renata Mazur-Bomba - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  9. Alina Danuta Szostakowska - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  10. Sabina Kostyra Żółcińska - Sąd Rejonowy w Wieliczce
  11. Małgorzata Maria Święch - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza
  12. Lucyna Katarzyna Podsadecka - Sąd Rejonowy w Myślenicach
  13. Bartłomiej Migda - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty
  14. Piotr Skrzyszowski - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia
  15. Piotr Sebastian Szydłowski - Sąd Rejonowy w Suwałkach
  16. Irena Bochniak - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza
  17. Iwona Bujak - Sąd Rejonowy dla Krakowa - Podgórza
  18. Ewa Danuta Korszeń - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  19. Katarzyna Ceglarska-Piłat - Sąd Rejonowy w Skierniewicach
  20. Paweł Krystian Zwolak - Sąd Rejonowy w Jaworznie
  21. Paweł Mroczkowski - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  22. Maciej Andrzej Mitera - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Woli
  23. Andrzej Skowron - Sąd Rejonowy w Tarnowie
  24. Jakub Iwaniec - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
  25. Rafał Puchalski - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  26. Sebastian Bolesław Krawczyk - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA