fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Rafał Puchalski - lista poparcia do KRS

Fotorzepa/ Rafał Guz
25. sędziów podpisało się pod upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Rafała Puchalskiego do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Rafała Puchalskiego, sędziego Sądu Rejonowego w Jarosławiu, złożyli:

  1. Katarzyna Naszczyńska - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Południe
  2. Jakub Iwaniec - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
  3. Łukasz Kluska - Sąd Rejonowy w Pruszkowie
  4. Anna Białobrzeska-Stybel - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  5. Agnieszka Anna Walkowiak - Sąd Rejonowy w Elblągu
  6. Agnieszka Stachniak-Rogalska - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Żoliborza
  7. Andrzej Wachowski - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  8. Beata Aleksander-Brzyska - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  9. Anna Roszkowska - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  10. Krzysztof Kamiński - Sąd Rejonowy w Przemyślu
  11. Ewa Hełmecka - Sąd Rejonowy w Lubaczowie
  12. Jadwiga Gil-Pawłowska - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  13. Mariusz Andrzej Fołta - Sąd Rejonowy w Przeworsku
  14. Józef Pawłowski -  Sąd Rejonowy w Przemyślu
  15. Lucyna Anna Jabłońska - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  16. Edyta Dzielińska - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  17. Lucyna Katarzyna Zygmunt - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  18. Alicja Jaskuła - Sąd Rejonowy w Jarosławiu
  19. Jacek Saramaga - Sąd Rejonowy w Przemyślu
  20. Aleksandra Emilia Ziółkowska-Majkowska - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  21. Daria Popłonyk - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  22. Jarosław Zarębski - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  23. Joanna Oliwa - Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
  24. Dariusz Drajewicz - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
  25. Michał Krzysztof Bukiewicz - Sąd Rejonowy dla Warszawy - Pragi Południe

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA