fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Sędzia Zbigniew Stanisław Łupina - lista poparcia do KRS

Sąd Rejonowy w Biłgoraju
materiały prasowe
57. sędziów podpisało się pod upublicznioną w piątek przez Kancelarię Sejmu kandydaturą Zbigniewa Stanisława Łupiny do Krajowej Rady Sądownictwa.

Podpisy popierające kandydaturę Zbigniewa Stanisława Łupiny, sędziego Sądu Rejonowego w Biłgoraju, złożyli:

  1. Anetta Wlezień - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  2. Marzena Kaczorowska-Paczos - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  3. Włodzimierz Iwańczyk - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  4. Barbara Gałka - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  5. Robert Radzajewski - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  6. Barbara Iwańczyk-Lekan - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  7. Henryk Jan Kiesz - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  8. Marzena Elżbieta Płecha - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  9. Mirosław Stanisław Baranowski - Sąd Rejonowy w Zamościu
  10. Lidia Barbara Bizior - Sąd Rejonowy w Zamościu
  11. Tadeusz Bizior - Sąd Okręgowy w Zamościu
  12. Justyna Elżbieta Rzepa - Sąd Okręgowy w Zamościu
  13. Jerzy Żurawicki - Sąd Okręgowy w Zamościu
  14. Krzysztof Przybysław Tracz - Sąd Rejonowy w Zamościu
  15. Małgorzata Ziomek-Zabawa - Sąd Rejonowy w Zamościu
  16. Teresa Urszula Ziarkiewicz-Turzyniecka - Sąd Rejonowy w Zamościu
  17. Dariusz Jan Krzysiak - Sąd Okręgowy w Zamościu
  18. Sylwia Ewa Surmacz-Tracz - Sąd Rejonowy w Zamościu
  19. Artur Jan Szymański - Sąd Rejonowy w Zamościu
  20. Marta Władysława Podskarbi-Buńko - Sąd Rejonowy w Zamościu
  21. Adam Jan Abraszek - Sąd Rejonowy w Zamościu
  22. Kornel Daniel Łaszkiewicz - Sąd Rejonowy w Zamościu
  23. Andrzej Sak - Sąd Okręgowy w Zamościu
  24. Jacek Antoni Magdziak - Sąd Okręgowy w Zamościu
  25. Jolanta Joanna Baran - Sąd Rejonowy w Zamościu
  26. Krzysztof Jan Pliszka - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  27. Barbara Maria Barszczewska - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  28. Robert Pizun - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  29. Beata Danuta Dropek-Łazur - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  30. Małgorzata Maria Chrzanowska - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  31. Maciej Cezary Czubak - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  32. Jolitta Pokrywiecka - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  33. Mirosław Janusz Różaniecki - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  34. Małgorzata Jolanta Pietroń - Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  35. Jarosław Szczerba - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  36. Marzena Chmiel - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  37. Marta Reszka - Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  38. Roman Kałuża - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  39. Konrad Dul - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  40. Marta Orzeł - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  41. Teresa Wilińska - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  42. Tomasz Andrzej Orzeł - Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  43. Paweł Bucoń - Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
  44. Jerzy Daniluk - Sąd Apelacyjny w Lublinie
  45. Paweł Chałada - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  46. Arnold Arski - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  47. Arkadiusz Kopańko - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  48. Paweł Tobała - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  49. Wojciech Osiński - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  50. Joanna Smyk - Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  51. Marek Zbigniew Lisiczyński - Sąd Okręgowy w Zamościu
  52. Hanna Życka - Sąd Rejonowy w Zamościu
  53. Sylwia Żukowska - Sąd Rejonowy w Zamościu
  54. Dorota Koss - Sąd Rejonowy w Zamościu
  55. Grażyna Josse-Pankowska - Sąd Okręgowy w Zamościu
  56. Józef Bogdan - Sąd Okręgowy w Zamościu
  57. Andrzej Bartecki - Sąd Rejonowy w Zamościu

Aby zasiąść w nowej Krajowej Radzie Sądownictwa każdy z sędziowskich kandydatów musiał przedstawić listę z co najmniej 25 głosami poparcia uzyskanymi od innych sędziów.

Sprawdź kolejne listy poparcia kandydatów do KRS:

- Dariusz Drajewicz

- Jarosław Dudzicz

- Grzegorz Furmankiewicz

- Marek Jaskulski

- Joanna Kołodziej-Michałowicz

- Jędrzej Kondek

- Teresa Kurcyusz-Furmanik

- Mariusz Lewiński - Zgłoszony przez grupę 2160 obywateli

- Ewa Łąpińska

- Zbigniew Stanisław Łupina

- Leszek Mazur - Poz 4, 10 i 40 wykazu nie były brane pod uwagę - zostały wykreślone przed złożeniem dokumentu przez Pełnomocnika do Marszałka Sejmu

- Maciej Andrzej Mitera

- Maciej Nawacki - Opinie Biura Analiz Sejmowych: opinia nr 1, opinia nr 2

- Dagmara Pawełczyk-Woicka

- Robert Pelewicz

- Rafał Puchalski

- Paweł Kazimierz Styrna

- Mariusz Witkowski

Źródło: sejm.gov.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA