fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Hip-hop, rekonstrukcje i smażenie naleśników

Ecco Walkathon wyruszy z Agrykoli. Przed rokiem chetnych nie brakowało
Fotorzepa, Przemek Wierzchowski
Charytatywny marsz, pikniki, gokartowe wyścigi z aktorem – w weekend w Warszawie trudno będzie się nudzić
W sobotę o godz. 11 z Agrykoli ruszy Ecco Walkathon – charytatywny marsz na 6 i 10 km. Odbędą się też koncerty Kamila Bednarka, Sidneya Polaka i grupy Me, Myself And I.
Także w sobotę w godz. 13 – 22 w amfiteatrze na Bemowie odbędzie się Prosto na Bemowo Urban Festival. Wystąpią m.in. Sokół i Marysia Starosta, HIFI Banda, Fu, DJ Kebs, DJ 600V. Bilety kosztują 35 zł.
Tego dnia warto wybrać się też do Twierdzy Modlin, gdzie odbędzie się rekonstrukcja bitwy napoleońskiej z 1813 r. W wydarzeniu weźmie udział około 200 rekonstruktorów. Początek o godz. 14.30.
Od godz. 10 przed wejściem do E.Leclerca przy ul. Aspekt 79 odbędzie się piknik fundacji Jokot. Na miejscu porady weterynarza, prezentacja kotów do adopcji, konkurs wiedzy o zwierzętach.
Fani aktora Sebastiana Fabijańskiego pościgają się z nim gokartem o godz. 12 w sobotę w Grand Prix w Blue City.
W sobotę i niedzielę elewacja Stadionu Narodowego zostanie ponownie oświetlona. Efekt będzie można obserwować od godz. 21 do 24.
Na plaży Wilanów w weekend staną Miasteczka Bałkańskie i Tureckie. Pod pałacem w Wilanowie odbędą się koncerty (m.in. Maryli Rodowicz) i pokaz laserowy.
W niedzielę warszawiacy będą mogli zajrzeć do XIX-wiecznego Elizeum w parku im. marszałka Rydza-Śmigłego. Zwiedzanie zacznie się o godz. 19, a później dyskusja o przyszłości zabytków.
W ostatnią niedzielę odbędzie się też zakończenie sezonu w bródnowskim Parku Rzeźby (przy Domku Herbacianym). Z tej okazji mieszkańcy wezmą udział we wspólnym smażeniu naleśników, a dla dzieci odbędą się warsztaty budowania recyklingowych totemów.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA