fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

#RZECZoPOLITYCE: Neumann, Kaleta, Wilk

rp.pl
Sławomir Neumann, Sebastian Kaleta i Jacek Wilk byli gośćmi programu #RZECZoPOLITYCE. Program poprowadził Jacek Nizinkiewicz.

Neumann: Ktoś obiecał, że zamknie Donalda Tuska

- Popełniliśmy błędy komunikacyjne. Z dużej partii złapiecie 36 ludzi i każdy powie co innego, nie mamy jednego przekazu jak PiS - mówił w programie #RZECZoPOLITYCE Sławomir Neumann, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO.

Czytaj więcej

Kaleta: Komisja weryfikacyjna ds. reprywatyzacji powstała "dla higieny życia publicznego"

- Nie może być tak, że po kilku latach osoba, która korzystała z reprywatyzacji wsiądzie do bentleya spod zakładu karnego i wróci do biznesów reprywatyzacyjnych – tak konieczność powołania komisji ds. zbadania reprywatyzacji w Warszawie tłumaczył rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Gość programu #RZECZoPOLITYCE ma nadzieję, że Hanna Gronkiewicz-Waltz, jeśli będzie wzywana, stawi się przed komisję. - Nie wyobrażam sobie, by tak daleko lekceważyła sobie prawo, które w Polsce obowiązuje – tłumaczył.

Czytaj więcej

Wilk: Komisja weryfikacyjna jak PKW

- Są pewne wątpliwości konstytucyjne, nie ma co ukrywać - powiedział Wilk. - Przypomnę, że takim nadzwyczajnym organem jest PKW, która jest organem ni to administracyjnym, ni sądowym, z szeroko rozbudowanymi uprawnieniami - mówił w programie #RZECZoPOLITYCE Jacek Wilk, poseł Kukiz'15.

Czytaj więcej

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA