Strzelanina w Wielkopolsce. Napastnik zginął, policjanci ranni

W miejscowości Gorzewo w woj. wielkopolskim doszło do strzelaniny, w wyniku której ranni zostali dwaj policjanci, a strzelający do nich napastnik zginął - podała policja.

Policja szuka sprawców zabójstwa na Nowym Świecie. Opublikowała wizerunek uczestnika zdarzenia

Warszawska policja prowadzi postępowanie w sprawie zabójstwa, do którego doszło 8 maja na ul. Nowy Świat w Warszawie. Stołeczni funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą posiadać informacje na temat mężczyzny, którego wizerunek opublikowano na stronie KSP.

Kraków: Rozbito grupę, która sprzedawała fałszywe certyfikaty szczepień

Kilkaset osób zapłaciło za fałszywe potwierdzenie szczepienia lub wynik negatywny - policjanci z Krakowa rozbili grupę przestępczą.

Podejrzany o zabójstwo trzech chłopców z Płocka Radosław K. zatrzymany

Radosław K., 42-letni mężczyzna poszukiwany w związku ze sprawą zabójstwa trójki chłopców został zatrzymany - podała mazowiecka policja. Ciała 8-letniego Oskara, 12-letniego Adriana i 17-letniego Piotra zostały 9 marca znalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku.

Nagranie z Warszawy. Policjantka zrywała wstążki w barwach Ukrainy

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak policjantka zrywa wstążki w barwach Ukrainy z ogrodzenia rosyjskiej szkoły w Warszawie. Komendant Stołeczny Policji polecił wszcząć czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Za donosy w stołecznej policji nikt nie odpowie

Prokuratura umorzyła śledztwo dotyczące anonimów, jakie ponad trzy lata temu wstrząsnęły stołeczną policją.

Oszustwo na „amerykańskich policjantów”. Małżeństwo z Rzeszowa straciło pieniądze

Starsze małżeństwo z Rzeszowa padło ofiarą oszustów, podających się za amerykańskich policjantów. Para straciła znaczną sumę pieniędzy, bo chciała uwolnić syna, który miał rzekomo trafić do aresztu.

Próbował zabić niepełnosprawną ciotkę. Grozi mu wysoka kara

Zarzut usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 17-latek z powiatu chełmskiego. Chłopak chciał zabić niepełnosprawną ciotkę rażąc ją prądem, a później dusząc poduszką. Został już aresztowany na trzy miesiące.

Co się dzieje, zanim towar z Chin trafi do Polski

Fałszowane papiery, podmieniony sprzedawca, wycieczki dla słupa - czyli co się dzieje, zanim towar z Chin trafi do kraju.

"Azjatycki El Chapo" aresztowany w Amsterdamie

Domniemany przywódca największego azjatyckiego syndykatu i jeden z najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie został aresztowany w Holandii. Władze Australii liczą na ekstradycję w celu postawienia go przed sądem.

Birma. Junta rozpoczęła pacyfikację protestów. Są dziesiątki zabitych

– Oni nie wzywali do rozejścia się, po prostu zaczęli strzelać – mówił dziennikarzom lider protestów w mieście Myingyan, niedaleko Mandalaj.

Policyjni emeryci i renciści mogą pozwać rząd za Polski Ład

W związku z otrzymaniem niższych uposażeń w ramach programu PiS Polski Ład, policyjni emeryci i renciści rozważają złożenie pozwu zbiorowego - informuje WP.pl.

Zaginął policyjny pies z Gdańska. Policja prosi o pomoc

Gdańscy policjanci poszukują psa tropiąco-patrolowego. Owczarek belgijski o imieniu Zara uciekł ze służbowego kojca.

Miejscy piraci słono płacą. Sypią się wysokie mandaty

Już kilkanaście mandatów po 1,5 tys. zł i dwa tys. zł nałożyli policjanci z warszawskiej grupy „Speed".

Policja w punkcie pomocy Klubu Inteligencji Katolickiej. Zaczęło się od "pinezek"

Powodem policyjnego nalotu miała być lokalizacja w telefonach wolontariuszy.

Nocna interwencja policji w Klubie Inteligencji Katolickiej przy granicy

W środę w nocy kilkudziesięciu policjantów przeszukało punkt pomocy humanitarnej prowadzony na Podlasiu przez Klub Inteligencji Katolickiej. - Być może jest to próba zniechęcenia nas do działalności - powiedział Onetowi szef KIK Jakub Kiersnowski.

Uczeń przyniósł niewybuch do szkoły w Radzyminie. Ewakuacja niemal 500 osób

Do Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie jeden z uczniów przyniósł niewybuch z czasów drugiej wojny światowej. Na miejscu ewakuowano kilkaset osób.

Nieoficjalnie: Premie dla stołecznej policji. Nawet 9 tysięcy złotych

Od 3 do 9 tysięcy złotych mają wynieść dodatki motywacyjne dla policjantów służących w warszawskim garnizonie, które zostaną wypłacone w przyszłym tygodniu - informuje RMF FM.