Ponad miliard złotych z mandatów w osiem miesięcy. To dwa razy więcej, niż przed rokiem

W tym roku policjanci wymierzyli mandaty już na ponad miliard złotych, z tego przeważającą większość kierowcom.

Katowice. Kierowca autobusu uratował 1,5-roczne dziecko

Pan Sebastian, kierowca katowickiego autobusu zatrzymał pojazd na środku drogi by pomóc dziecku, które przestało oddychać. - Jesteśmy z niego dumni - mówi szef PKM w Katowicach.

Łódzkie: Tragiczny wypadek podczas skoków spadochronowych. Nie żyje jedna osoba

W wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło podczas skoków spadochronowych w Longinówce w województwie Łódzkiem, zginęła jedna osoba. Druga jest w stanie ciężkim.

Warszawa. Kolizja z udziałem auta SOP, którym jechał Zbigniew Ziobro

Wieczorem w Warszawie doszło do kolizji z udziałem auta SOP, którym jechał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (Solidarna Polska).

Warszawa. Pożar budynku mieszkalnego na Ursynowie

Zapaliło się poszycie dachu czteropiętrowego bloku mieszkalnego przy ul. Pasaż Ursynowski. Z ogniem walczyło 10 zastępów i 16 wozów straży pożarnej.

Mazowieckie: Wypadek autokaru na krajowej "dwójce". Są ranni

Na drodze krajowej nr 2. z drogi wypadł autokar rejsowy na białoruskich tablicach rejestracyjnych. W wypadku nikt nie zginął, ale kilkanaście osób zostało poszkodowanych.

Liczba ofiar na polskich drogach spada przez wysokie mandaty i ceny paliwa?

Pierwszy raz od zaostrzenia kar mniej osób zginęło w wypadkach. Eksperci: wysokie mandaty i ceny paliw skłoniły do wolniejszej jazdy.

Wypadek wiceministra. Jacek Osuch trafił do szpitala

Sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz pełnomocnik rządu ds. infrastruktury sportowej Jacek Osuch z PiS uczestniczył w wypadku samochodowym, do którego doszło w Wierzchowisku w Małopolsce. Trafił do szpitala.

Świętokrzyskie. Pijana 13-latka potrącona na pasach. Sprawca uciekł

Kierujący samochodem osobowym potrącił na przejściu dla pieszych w Morawicy (woj. świętokrzyskie) 13-letnią dziewczynę i odjechał z miejsca wypadku. Sprawcy szuka policja.

Chorwacja: Wciąż nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku autokaru z Polakami

Do kraju sprowadzono już ciała wszystkich pielgrzymów, którzy zginęli w wypadku autokaru w Chorwacji. Prokuratura nie planuje ponownej sekcji zwłok.

Warszawa. Tramwaj przyciął nogę i przeciągnął pięciolatka kilkaset metrów. Dziecko nie żyje

W wypadku w Warszawie zginął pięcioletni chłopczyk, któremu drzwi tramwaju przycięły nogę. Skład z zakleszczonym dzieckiem przejechał kilkaset metrów.

Ustalanie przyczyn tragedii potrwa miesiące, a nawet lata

Kłopoty z identyfikacją trzech ciał, zniszczony tachograf – to niektóre problemy po wypadku polskiego autokaru w Chorwacji.

Wypadek polskiego autokaru w Chorwacji: Zmarł drugi kierowca

Nie żyje drugi kierowca polskiego autobusu, który rozbił się w sobotę na autostradzie A4 prowadzącej do Zagrzebia - podają lokalne media. Kilkanaście osób wciąż przebywa na oddziałach intensywnej terapii.

Identyfikacja poszkodowanych w wypadku w Chorwacji. Ambasada: Nie możemy popełnić błędu

"Czynimy wszystko, aby procedura pełnej identyfikacji została zakończona jak najszybciej" - oświadczyła Ambasada RP w Zagrzebiu, odnosząc się do kwestii problemów z identyfikacją osób poszkodowanych w wypadku polskiego autokaru w Chorwacji.

Dlaczego doszło do wypadku autokaru w Chorwacji? Dwie hipotezy

Kierowcy ostatni raz zmienili się w Czechach – zeznali pasażerowie, którzy przeżyli wypadek pod Zagrzebiem. Tachograf pokaże, ile rzeczywiście jechali.

Ziobro nakazał wszczęcie postępowania ws. wypadku w Chorwacji

Zbigniew Ziobro poinformował, że nakazał prokuraturze okręgowej w Warszawie wszcząć śledztwo ws. wypadku polskiego autokaru w Chorwacji.