Pszczelarz otruł całą pasiekę. Zginęło pół miliona pszczół

Policja zatrzymała w czwartek mężczyznę podejrzanego o zniszczenie pasieki w Tworzymirkach w powiecie gostyńskim. 34-latek związany jest ze środowiskiem pszczelarzy.

Jak wygląda próba oszustwa bankowego? Policja publikuje nagranie

Policjanci z Piaseczna opublikowali w internecie kilkuminutowe nagranie, które pokazuje, jak wygląda telefoniczna próba oszustwa bankowego.

Warszawa: Krzyczał, że Ziemię opanowali kosmici, zaatakował policjantkę. Mężczyzna zatrzymany

- Ziemię opanowali kosmici, świat się kończy - krzyczał mężczyzna, który podczas kontroli drogowej w Warszawie zaatakował policjantkę. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Groźby wobec posłanki Platformy Obywatelskiej

Małgorzata Chmiel, posłanka Platformy Obywatelskiejm znalazła w skrzynce pocztowej swojego biura poselskiego nóż oraz list z pogróżkami. Sprawą zgłosiła już do marszałek Sejmu oraz na policję.

Kamera nagrała twarz włamywacza, dlatego wpadł

Starszy mężczyzna za pomocą niewielkiego ładunku wybuchowego próbował okraść bankomat pod Łańcutem.

Finał afery z sekstaśmą. Akt oskarżenia już w sądzie

Akt oskarżenia przeciw byłemu funkcjonariuszowi CBA, który twierdził, że znany polityk został nagrany w agencji towarzyskiej, jest już w sądzie – ustaliła „Rz".

Strzelanina w Świnoujściu. Poszkodowany trafił do szpitala

Mężczyzna z raną postrzałową kończyny dolnej trafił do szpitala. - 42-latek był przytomny i jego stan był stabilny - powiedział w rozmowie z Onetem rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Łódź. Zakażony Brytyjczyk próbował wejść do samolotu

Na lotnisku w Łodzi zatrzymano 39-letniego obywatela Wielkiej Brytanii. Mężczyzna, mimo że był zakażony wirusem, próbował dostać się do samolotu i wrócić do swojego kraju, posługując się sfałszowanym testem.

Państwo w Państwie: Zamordował, bo nikt go nie kontrolował ani nie leczył

Miał 14 lat, gdy zaatakował po raz pierwszy. W 2006 roku Dawid J. zgwałcił i zamordował swoją o rok młodszą koleżankę.