fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Firma

Jak i dlaczego inwestować w Rwandzie w Afryce

Przedsiębiorcy mający śmiałe plany międzynarodowej ekspansji, w tym przypadku myślący o rynku afrykańskim, powinni się zainteresować wydarzeniem Poland-Rwanda Business Forum. Wydarzenie, w którym będą uczestnicz m.in. przedstawiciele sektora prywatnego i publicznego z tego kraju, odbędzie się w Warszawie 27 kwietnia.

„Poland - Rwanda Business Forum" organizują wspólnie Ambasada Republiki Rwandy w Berlinie oraz Diaspora Rwandyjska w Polsce przy wsparciu Grupy Pietrucha. Patronat nad wydarzeniem objął Punkt Informacyjny Międzynarodowe Zamówienia Publiczne (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości).

Rwanda to kraj rozwijający się na przestrzeni ostatnich lat (4,7 proc. wzrostu PKB w 2013, 7 proc. w 2014, wstępne dane 7,4 proc. w 2015 i przewidywane 7,6 proc. na bieżący rok). Głównie dzięki zaangażowaniu międzynarodowych inwestorów. Głównym celem organizowanego forum biznesowego jest zaprezentowanie polskim firmom możliwości biznesowych, w tym inwestycyjnych w Rwandzie. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele sektora prywatnego i administracji w Polsce i Rwandzie. Planowane są sesje networkingowe i panele dyskusyjne dot. sytuacji ekonomicznej w Rwandzie.

Poza organizowanym wydarzeniem w Polsce, w maju br. w Kigali (Rwanda) planuje się organizację Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum on Africa). O możliwościach uczestniczenia w misji gospodarczej do tego kraju w tym właśnie czasie będzie mówił przedstawiciel Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Forum odbędzie się 27 kwietnia w Warszawie, w Raddison BLU Hotel, ul. Grzybowska 24. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Decyduje natomiast kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu mogą znaleźć więcej informacji na stronie www.mzp.parp.pl

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA