fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Dotacje na szkolenia, kursy, staże i praktyki dla młodych w województwie wielkopolskim

Urząd Pracy.
Fotorzepa / Robert Gardziński
Dofinansowane szkolenia, kursy, staże i praktyki mają pomóc nieuczącej się i niepracującej młodzieży w odnalezieniu się w roli pracowników.

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie projektów wpisujących się w cele działania 1.2 „Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy" programu „Wiedza, edukacja, rozwój". Nabór będzie prowadzony do końca kwietnia. Aplikacje mogą zgłaszać organizacje pozarządowe oraz agencje zatrudnienia, które:

- od co najmniej trzech lat prowadzą działalność w zakresie aktywizacji zawodowej na terenie woj. wielkopolskiego (wymagane doświadczenie, znajomość specyfiki regionalnego rynku pracy)

- posiadają siedzibę na terenie tego regionu.

Podmioty, które będą chciały pozyskać dofinansowanie na realizację zaplanowanych przedsięwzięć, mają szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wybór sposobów i metod wspierania bezrobotnych, nieaktywnych i dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID, chociaż w każdym przypadku powinny to być działania całościowe, poparte wcześniejszą diagnozą potrzeb konkretnych osób i dostosowane do ich po...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA