fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Bank ofert

Kolejna korekta oprocentowania lokat w AIG Banku, niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego w Allianz Banku, bez prowizji za udzielenie kredytów w Banku Millennium, lokata z dzienną kapitalizacją odsetek w Lukas Banku, bez prowizji przygotowawczej w Raiffeisen Banku - zobacz nowe produkty bankowe
[srodtytul]Kolejna korekta oprocentowania lokat w AIG Banku[/srodtytul]
Wzrastają stawki oprocentowania lokat zakładanych na 12 miesięcy. Roczne oprocentowanie depozytu Zysk+ wynosi 5,8 proc. Tyle samo wyniesie zysk z 12-miesięcznej lokaty Direct+ (niezależnie od kwoty depozytu). Roczna lokata założona przez Internet (Direct+ Internet) oprocentowana jest na 5,9 proc.
[srodtytul]Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego w Allianz Banku[/srodtytul]
Bank w ramach promocji "Słoneczna hipoteka" obniża oprocentowanie kredytu hipotecznego. Teraz marża kredytu na zakup, budowę, rozbudowę, modernizację czy remont domu lub mieszkania wynosi od 1,3 proc. Aby skorzystać z promocyjnej obniżki marży, trzeba mieć lub założyć konto w banku, i utrzymywać je przez cały okres korzystania z warunków promocyjnych oraz zasilać miesięcznymi wpływami w wysokości min. 2 tys. zł i wykonywać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu. Trzeba też przystąpić do ubezpieczenia na życie.
[srodtytul]Bez prowizji za udzielenie kredytów w Banku Millennium[/srodtytul]
Bank nie pobiera prowizji za udzielenie Kredytu Hipotecznego oraz kredytu "Rodzina na swoim".
[srodtytul]Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek w Lukas Banku[/srodtytul]
Bank wprowadził lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek. Jej oprocentowanie wynosi 4,20 proc. i jest stałe przez cały okres trwania lokaty. Depozyt można otworzyć na okres 150 dni. Oferta dla osób posiadających rachunek w banku. Maksymalnie można założyć 3 lokaty. Maksymalna kwota lokaty wynosi 15 tys. zł.
[srodtytul]Bez prowizji przygotowawczej w Raiffeisen Banku[/srodtytul]
Bank nie pobiera prowizji przygotowawczej w przypadku kredytów i pożyczek hipotecznych które zostaną przyznane do końca sierpnia 2010 r. Z zerowej stawki mogą skorzystać osoby, które zdecydują się za pośrednictwem banku na zakup polisy na życie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Uniqa. Rezygnacja z ubezpieczenia na życie powoduje naliczenie prowizji w wysokości 3,5 proc.
Masz pytanie, wyślij e-mail do autorki: [mail=a.ogonowska@rp.pl]a.ogonowska@rp.pl[/mail]
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA