fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Co za tydzień

TVN
Przez całe wakacje stacja TVN organizuje w nadmorskich i mazurskich kurortach cykl plenerowych imprez „Projekt plaża”
Na wszystkich urlopowiczów czekają atrakcje sportowe i muzyczne. W programie konkursy sprawnościowe, zabawy oraz kursy taneczne. Będzie szansa zrelaksowania się w „Strefie chilloutu” a także zdobycia autografów telewizyjnych gwiazd. Na trasie „Projektu plaża” znalazły się takie miejscowości, jak Darłowo, Ustka, Mielno, Kołobrzeg i Giżycko. Wielki finał zaplanowano 21 sierpnia w Sopocie.
Relacje z wszystkich tych miejsc zobaczyć można będzie w programie Oliviera Janiaka „Co za tydzień”. Prowadzący nie ustaje w tropieniu polskich celebrytów, zawsze stara się być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. W najbliższych odcinkach swojego programu odwiedzi m.in. Świnoujście, gdzie odbywać się będzie Festiwal Karuzela Cooltury. Udział w imprezie zapowiedzieli Jerzy Stuhr, Borys Szyc, Jacek Żakowski i Kuba Wojewódzki. Janiak wybierze się także na plan filmu „Och, Karol”, remake’u komediowego przeboju z lat 80. W nowej wersji na ekranie zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Annę Muchę i Martę Żmudę-Trzebiatowską.
Ekipy „Co za tydzień” nie zabraknie także na plenerowych koncertach z cyklu „Siła muzyki”, które Radio Zet organizuje wspólnie z TVN. Na scenie pojawią się m.in. IRA, Goya, Magda Wójcik i zespół Sofa.
[i]12.50 | tvn | niedziela[/i]
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA