fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Banki

Koniec marki Dominet

Fotorzepa, MW Michał Walczak
Fortis Bank i przejęty przez niego latem tego roku Dominet Bank zmieniają logo. W ciągu najbliższego miesiąca na większości placówek pojawi się nowe oznakowanie: BNP Paribas Fortis
Nie zmieni się natomiast nazwa instytucji, czyli Fortis Bank Polska. Nowe logo jest wynikiem przejęcia pakietu kontrolnego Fortis Banku Belgia przez grupę BNP Paribas.
Tym samym, polski Fortis Bank wszedł do grupy BNP Paribas. – Wprowadzamy tzw. „logo hybrydowe”, czyli rozwiązanie przyjęte już wcześniej w Belgii. Bazujemy na znajomości marki Fortis, a jednocześnie budujemy świadomość marki naszego nowego właściciela – wyjaśnia Monika Brudło, dyrektor pionu marketingu i komunikacji korporacyjnej w Fortis Banku Polska. Docelowo z logo banku zniknie Fortis.
Bank nie chce zdradzić ile będzie kosztować wprowadzenie nowej marki. Według bankowców, którzy mają już to za sobą, Fortis Bank wyda na to od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów złotych. Na przełomie października i listopada w mediach rozpocznie się kampania reklamowa wprowadzająca markę BNP Paribas Fortis na polski rynek. Na początku października zmienił się adres strony internetowej banku ([link=http://www.bnpparibasfortis.pl" target="_blank]www.bnpparibasfortis.pl[/link]), dotychczasowy adres ([link=http://www.fortisbank com.pl" target="_blank]www.fortisbank com.pl[/link]) będzie funkcjonował jako alias jeszcze przez rok.
Źródło: Fotorzepa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA