fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Kulczycki zastąpi Lis

Archiwum Rzeczpospolitej
Najprawdopodobniej Jarosław Kulczycki poprowadzi dziś główne wydanie "Wiadomości" w TVP 1 zamiast Hanny Lis. Dziennikarka została odsunięta od programu w wyniku decyzji Krzysztofa Raka, który sam również straci stanowisko - o czym poinformowaliśmy jako pierwsi
Nie wiadomo, czy Kulczycki będzie gospodarzem programu jedynie dziś, czy także w kolejne dni. Nastrój niewiedzy i oczekiwania dominuje wśród pracowników redakcji. - Sytuacja jest tak dynamiczna, że niczego nie możemy być pewni. Wszystko może się jeszcze zmienić - stwierdził jeden z dziennikarzy "Wiadomości".
W środę kierownik "Wiadomości" Krzysztof Rak zawiesił Hannę Lis w prowadzeniu programu, motywując to utratą zaufania do niej. Następnego dnia okazało się, że i Rak nie pozostanie na swoim stanowisku, bo kierownictwo "Wiadomości" zaproponowano Jackowi Sobali, odwołanemu niedawno dyrektorowi Programu I Polskiego Radia.
W piątek doszło do spotkania Hanny Lis z prezesem TVP Andrzejem Urbańskim, Krzysztofem Rakiem i dyrektor Agencji Informacji Aleksandrą Zawłocką. Prezes poinformował dziennikarkę, że nie jest władny zmienić decyzji Raka i Zawłockiej.
Źródło: presserwis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA