fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Angielska prasa: Tusk kocha dziewczyny jak Silvio Berlusconi

W Sieci Opinii
W artykule poświęconym "niezdarnej uwadze" lidera Platformy na temat słynnych już na cały kraj "guzików dziennikarki Polskiego Radia" Brytyjczycy określają jego zachowanie jako "niegodne męża stanu" i porównują do Silvio Berlusconiego
Przypomnijmy, że premiera Tusk w trakcie konferencji prasowej rozproszył strój dziennikarki Polskiego Radia.


Guziki wszystkie zapięte, na pewno... Trochę taki jestem... Jak patrzę na letni strój pani redaktor, to nie kojarzy mi się z tym, z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik - uśmiechnął się w stronę reporterki. Wiem, wiem, to nie przygana, wręcz przeciwnie. Bardzo lubię... lato.
 
Po tych słowach premier musiał posypać głowę popiołem przed Polską Partią Kobiet, a SLD zamierza złożyć wniosek do Komisji Etyki Poselskiej. Jakby tego było mało "seksistowska" wypowiedź premiera trafiła za granicę.
Tusk kocha dziewczyny latem - ironizuje w podpisie pod zdjęciem polskiego premiera jedna z brytyjskich gazet. W artykule poświęconym "niezdarnej uwadze" lidera Platformy na temat słynnych już "guzików dziennikarki Polskiego Radia". Brytyjczycy określają jego zachowanie jako "niegodne męża stanu" i porównują do Silvio Berlusconiego. Wygląda na to, że wśród europejskich liderów zdolność do czynienia nieprawdopodobnie niezdarnych uwag nie jest zarezerwowana tylko dla Berlusconiego - zauważa gazeta. Według autorów artykułu Tusk nieoczekiwanie stał się godnym rywalem dla włoskiego premiera.


Jeśli Donald Tusk podąży tą drogą międzynarodowej kariery, to zamiast II Irlandii będziemy mieć II Italię. Do „zagospodarowania” przez premiera w kolejce czekają jeszcze Grecja, Hiszpania i Portugalia.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA