fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Wardyński i Wspólnicy Polską Kancelarią Prawną roku 2009 według Who’s Who Legal

[b]Wardyński i Wspólnicy po raz drugi z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł Polskiej Kancelarii Prawnej Roku 2009 (Poland Law Firm of the Year 2009) przyznawany przez publikację Who’s Who Legal, The International Who’s Who of Business Lawyers.[/b]
Przy tworzeniu rankingu dla poszczególnych krajów bierze się pod uwagę tysiące nominacji z całego świata, które są nadsyłane przez klientów kancelarii prawniczych oraz samych prawników działających w poszczególnych specjalizacjach. Niezależna analiza rynków przeprowadzana przez Who’s Who Legal pozwala wyłonić najlepsze firmy prawnicze i najlepszych prawników w ponad stu krajach świata. Indywidualne rekomendacje otrzymali także prawnicy kancelarii działający w poszczególnych specjalizacjach. I tak Dorothy Hansberry-Bieguńska została wyróżniona w kategorii prawa konkurencji, Wiesław Szczepiński w kategorii nieruchomości, Janusz Tomczak w kategorii prawa karnego gospodarczego, Tomasz Wardyński w kategorii fuzji i przejęć, arbitrażu oraz prawa konkurencji, a Tomasz Zasacki w kategorii inwestycji budowlanych.
Wardyński i Wspólnicy jest jedną z największych niezależnych polskich firm prawniczych. Obecnie w firmie jest 22 wspólników oraz ponad 110 współpracujących z nimi prawników, którzy oferują doradztwo prawne podmiotom gospodarczym. Kancelaria ma biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Brukseli.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA