fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Show-biznes

Była żona Sarkozy'ego znów mężatką

Cecilia i Richard dzień przed ślubem w Nowym Jorku
AFP
Cecilia Ciganer-Albeniz, była żona prezydenta Francji Nicolas Sarkozy'ego, ponownie wyszła za mąż. Jej wybrankiem został Marokańczyk Richard Attias - wcześniej kochanek byłej pierwszej damy.
Cichy ślub - bez udziału mediów - odbył się wczoraj wieczorem w Rockefeller Center na Manhattanie. Państwo młodzi przyjechali na miejsce czarną limuzyną z przyciemnianymi szybami. Skutecznie ominęli fotografów - skorzystali z podziemnego parkingu.
Szczegóły uroczystości pozostały tajemnicą. Wiadomo jedynie, że podczas ceremonii śpiewał chór gospel, a na weselnym przyjęciu bawiło się 150 osób. Były mąż Cecilii, Nicolas Sarkozy, ożenił się ponownie drugiego lutego - mniej niż cztery miesiące po rozwodzie z Cecilią. Być może dlatego niektóre media określają ślub byłej pierwszej damy mianem "ślubu-zemsty".
Richarda Attiasa trudno jednak uznać za męża poślubionego jedynie z zemsty na Sarko. Francuska prasa opublikowała zdjęcie jego i Cecilii już w 2005 roku. Małżeństwo Sarkozych przechodziło wówczas poważny kryzys. Richard Attias jest trzecim mężem pani Ciganer-Albeniz. Cecilia i Richard sobotni, przedślubny wieczór spędzili w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Wybrali się na Broadway, aby obejrzeć musical "Mamma Mia" z muzyką legendarnej szwedzkiej grupy Abba.
Źródło: BBC
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA