Reklama
Rozwiń

Rekrutacja do KSAP: wysokie wymagania dla przyszłych urzędników

Od dziś do 23 lutego 2018 r. można dokonać zgłoszenia do postępowania rekrutacyjnego w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. Po 19-miesięcznym szkoleniu absolwenci KSAP mogą liczyć na zdobycie ciekawej pracy w administracji publicznej.

Aktualizacja: 12.01.2018 10:17 Publikacja: 12.01.2018 09:51

Rekrutacja do KSAP: wysokie wymagania dla przyszłych urzędników

Foto: 123RF

KSAP oferuje m.in. aplikacyjny charakter zajęć, wykłady wybitnych specjalistów, intensywną naukę języków, stypendium na czas nauki, gwarantowane ubezpieczenie społeczne, a także zakwaterowanie w Kolegium KSAP.

O przyjęcie do KSAP mogą starać się osoby, które nie ukończyły 32 lata, legitymują się wykształceniem wyższym magisterskim lub równorzędnym i znają przynajmniej   jeden z trzech języków: angielski, francuski lub niemiecki. Muszą też spełniać wymagania umożliwiające przyszłe zatrudnienie w administracji publicznej tj: są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej z zastrzeżeniem art. 5 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej, korzystają z pełni praw publicznych, cieszą się nieposzlakowaną opinią, nie były skazane prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, ich stan zdrowia pozwala na kształcenie i zatrudnienie w administracji publicznej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Spadki i darowizny
Jak długo można żądać zachowku? Prawo jasno wskazuje termin przedawnienia
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Prawo w Polsce
Ślub Kingi Dudy w Pałacu Prezydenckim. Watchdog pyta o koszty, ale studzi emocje
Zawody prawnicze
„Sądy przekazały sprawy radcom”. Dziekan ORA o skutkach protestu adwokatów
Konsumenci
Tysiąc frankowiczów wygrywa z mBankiem. Prawomocny wyrok w głośnej sprawie
W sądzie i w urzędzie
Od 1 lipca nowości w aplikacji mObywatel. Oto, jakie usługi wprowadzono