Platforma Obywatelska

Goebbels w spocie PO "Nie płacę na TVPiS"

Facebook
W opublikowanym wczoraj spocie Platformy Obywatelskiej na temat propagandy w mediach publicznych pokazany został fragment przemówienia Josepha Goebbelsa.

W spocie krytykującym głównie programy informacyjne w telewizji publicznej PO prezentuje fragmenty wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego, Marcina Wolskiego czy Jacka Kurskiego. Przypomniano wymazanie serduszka WOŚP z kurtki dziennikarza czy relacjonowanie wypadku premier Szydło.

Po wytyka TVP "zanik kultury i przyzwoitości", "drwiny z ludzkiej tragedii" czy "szykany wobec artystów".

Spot kończy fragment przemówienia Josepha Goebbelsa, ministra propagandy i oświecenia publicznego w rządzie Adolfa Hitlera, apel: "Stop propagandzie Goebbelsa" i o podawanie posta dalej.

Post, opublikowany na profilu Platformy Obywatelskiej na Facebooku, wzbudził skrajnie różne emocje (zamieszczamy wyłącznie te parlamentarne, zachowana pisownia oryginalna - red.).

"Autorem powyższego filmu zapewne jest "matka" sukcesu wyborczego PO w ostatnich wyborach" - pisze jeden z internautów.

"Podajcie lepiej dalej jak Wasi radni w Gdańsku, razem z PiS, wstrzymując się od głosu, zadziałali przeciw absolutorium dla Biedronia. Taka to opozycja ..." - kpi kolejny.

"Platformo, samą krytyką PiS (wiemy, wiemy, że jest źle) daleko nie ujedziecie. Popatrzcie: większość komentujących tutaj po prostu z Was się śmieje! Pokażcie program, pokażcie konkretne rozwiązania i alternatywę. Bierzcie się wreszcie do roboty!" - wzywa inny.

Są i tacy użytkownicy, którzy zgadzają się z oceną TVP przedstawioną przez PO.

"Juz 2 lata ich nie oglądam, TVPis to skansen i stacja partyjna" - czytamy. " zwyczajne pranie mózgów;...", " Zapomnieliscie jak bylo za komune , to pis wam przypomni wtedy bedzieie plakac", "Nie oglądam i nie płacę "

Spot PO "Nie płacę na TVPiS"

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL