Agnieszka Kazimierczuk

Redaktor online

Absolwentka rewalidacji w Akademii Pedagogiki Specjalnej

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 787

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.

Pieskow o decyzji Izby Reprezentantów: Ameryka będzie musiała za to odpowiedzieć

Decyzja o udzieleniu pomocy Ukrainie była oczekiwana i przewidywalna - skomentował wynik głosowania Izby Reprezentantów Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

Masowe protesty na Wyspach Kanaryjskich. Mieszkańcy do turystów: "Szanujcie nasz dom"

Dziesiątki tysięcy demonstrantów wyszło w sobotę na ulice hiszpańskich Wysp Kanaryjskich, żądając zmian w modelu masowej turystyki. Protestują pod hasłem „Wyspy Kanaryjskie mają granice”.

Izba Reprezentantów zatwierdziła pomoc dla Ukrainy. Broń na froncie w mniej niż tydzień?

Po zatwierdzeniu pakietu pomocy przez Izbę Reprezentantów, broń może dotrzeć na Ukrainę w mniej niż tydzień. Przygotowany przez Pentagon ogromny zastrzyk pomocy wojskowej dla Kijowa jest "gotowy do użycia" - informuje "The Washington Post".

USA. Izba Reprezentantów zagłosowała. Zapadła decyzja w sprawie pomocy dla Ukrainy

Izba Reprezentantów zagłosowała za przyjęciem pakietu ustaw pomocowych, w którym znalazła się ustawa o prawie 60 miliardach dolarów pomocy dla Ukrainy. 210 głosów za, 112 przeciw, głosowanie jeszcze trwa, ale ostateczny wynik się nie zmieni.,

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 786

24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Premier Ukrainy zapewnia, że pomoc wojskowa z USA trafi na Ukrainę natychmiast po przyjęciu ustawy przyznającej administracji dodatkowe środki na taką pomoc.

Holandia. Pacjent prawie dwa lata chorował na Covid. Wirus mutował 50 razy

W szpitalu w Holandii w wieku 72 lat zmarł pacjent, który chorował na Covid przez 613 dni. Wirus mutował w jego organizmie 50-krotnie - pisze "Time Magazine".

MSZ: Stanowczy komunikat dla Polaków przebywających w Iranie. Resort zaleca wyjazd

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zwróciło się do Polaków, którzy przebywają na terytorium Iranu, o natychmiastowe opuszczenie tego kraju. Resort stanowczo odradza także podróże do Iranu.

Nowy Jork. Przed sądem, gdzie trwa proces Trumpa, podpalił się mężczyzna

W piątek po południu przed sądem na Manhattanie, w którym trwa proces byłego prezydenta Donalda Trumpa, podpalił się mężczyzna.

Historyczne porozumienie. Armenia i Azerbejdżan ustaliły pierwszy odcinek granicy

Armenia zgodziła się zwrócić Azerbejdżanowi cztery opuszczone przygraniczne wioski, które kontrolowała od początku lat 90. XX wieku.