Agnieszka Kazimierczuk

Absolwentka rewalidacji w Akademii Pedagogiki Specjalnej

Trzaskowski: Premier jest albo skrajnie naiwny, albo niedouczony

Jeżeli ktoś chce nas wypchnąć w szarą strefę pomiędzy Unią a Rosją, to znaczy, że jest albo samobójcą albo idiotą - powiedział w "Faktach po Faktach" prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, wiceprzewodniczący PO.

Rekordowy Fundusz Kościelny. W 2022 więcej o 50 mln zł

W projekcie przyszłorocznego budżetu zapisana została znaczna podwyżka wydatków na Fundusz Kościelny. Ma on otrzymać 192 miliony złotych. I może to nie być kwota ostateczna.

Tadeusz Rydzyk: Trzeba politykę uprawiać. Trzeba być politykiem

Trzeba się modlić o odważnych polityków, nie politykierów, bo polityka to jest roztropna troska dobro wspólne - mówił podczas konferencji "Ekologiczny Zielony Ład" redemptorysta Tadeusz Rydzyk, pomysłodawca i organizator wydarzenia. Informacja Onetu.

Zamaskowani mężczyźni zakłócili pokaz filmu Agnieszki Holland w Moskiwe

Grupa zamaskowanych mężczyzn wdarła się na pokaz filmu Agnieszki Holland "Obywatel Jones" w siedzibie Stowarzyszenia Memoriał w Moskwie.

Singapur. Mężczyzna skazany na smierć za kilogram marihuany

Obywatel Singapuru Omar Yacob Bamadhaj został skazany na śmierć za przywiezienie do kraju kilograma marihuany. Sąd odrzucił apelację obrońców.

Wielka Brytania. Polityk Konserwatystów David Amess zmarł po ataku nożownika

Nie udało się uratować życia brytyjskiego polityka po tym, jak został wielokrotnie dźgnięty nożem. Zabójca jest w areszcie.

Ochroniarz Sasina został dyrektorem w Poczcie Polskiej

Były funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa i osobisty ochroniarz Jacka Sasina został wicedyrektorem w Poczcie Polskiej, odpowiedzialnym za bezpieczeństwo - informuje Onet.

O ekologii na uczelni o. Rydzyka. "Przyroda to najpiękniejszy uniwersytet"

Jutro w auli toruńskiej WSKSiM założonej przez Tadeusza Rydzyka odbędzie się konferencja "Ekologiczny Zielony Ład". Wśród prelegentów będą m.in. Beata Szydło i Beata Kempa oraz brat Daniela Obajtka - informuje Onet.

Ciało młodego Syryjczyka znalezione w strefie stanu wyjątkowego

Podlaska policja poinformowała, że na polu w okolicach wsi Klimówka znaleziono ciało mężczyzny. Zabezpieczono przy nim białoruskie dokumenty wizowe.

Na kogo głosują najmłodsi? Lider bez dużej przewagi, PiS na końcu

Gdyby skład Sejmu wybierały jedynie osoby z najmłodszej grupy wiekowej uprawnionej do głosowania, w poselskich ławach zasiedliby przedstawiciele pięciu ugrupowań, ale w diametralnie innej konfiguracji niż obecnie.