Reklama

Polska i świat walczą z koronawirusem - relacja z 22 marca

Prezydent zapowiada zwolnienie z ZUS dla samozatrudnionych *** W Polsce jak dotąd wirusa wykryto u 634 osób, siedem osób zmarło *** Wprowadzony został stan epidemii *** Szkoły zostaną zamknięte do Wielkanocy *** Minister zdrowia Łukasz Szumowski spodziewa się, że w tym tygodniu liczba zarażonych w Polsce wzrośnie do tysiąca *** Liczba zarażonych na całym świecie przekroczyła 300 tysięcy *** Liczba ofiar pandemii we Włoszech jest już wyższa niż w Chinach. »»

Aktualizacja: 01.04.2020 22:21 Publikacja: 22.03.2020 05:55

Polska i świat walczą z koronawirusem - relacja z 22 marca

Foto: AFP

Dziękujemy za obserwowanie naszej relacji. Więcej na temat obecnej sytuacji w Polsce i na świecie w naszym raporcie Koronawirus SARS-CoV-2

Skazany na 23 lata pozbawienia wolności były producent filmowy Harvey Weinstein miał uzyskać pozytywny wynik testu na koronawirusa podczas pobytu w więzieniu – informuje dziennik „Niagara Gazette”. Rzeczniczka Weinsteina przekazała, że nie ma informacji na ten temat.

Pozostało jeszcze 98% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1303
Świat
„Jestem w połowie Polką”. Ałła Pugaczowa na emigracji uderza w Kreml
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1302
Świat
Beniamin Netanjahu przygotowuje Izrael do roli Sparty
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1301
Reklama
Reklama