Serie A: Gol Zielińskiego, wygrana Napoli

Piotr Zieliński strzelił gola w 1. kolejce Serie A, w którym jego Napoli mierzyło się z zespołem Hellas Werona.

Publikacja: 16.08.2022 06:58

Piotr Zieliński

W wyjazdowym meczu Napoli wygrało z drużyną z Werony 5:2. Bramka Zielińskiego, z 55 minuty, pozwoliło ekipie z Neapolu odzyskać prowadzenie - Polak trafił do siatki przy stanie 2:2.

Pomocnik reprezentacji Polski zdobył gola po ładnej, zespołowej akcji, w wyniku której znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy, którego pokonał pewnym strzałem przy słupku.

Dla Zielińskiego był to 299. mecz w Serie A - zauważa Onet. W dotychczasowych występach we włoskiej ekstraklasie Zieliński zdobył 37 goli.

Latem zainteresowanie sprowadzeniem Zielińskiego wykazywał grający w Premier League West Ham. Ostatecznie jednak do transferu nie doszło.