fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Obyczaje

Thomas Cook wyprzedaje olimpiadę

VisitBritain
Iwona Trusewicz
Oficjalny agent igrzysk w Londynie obniżył o połowę ceny pakietów turystycznych na igrzyska olimpijskie w Londynie. Powód? Bilety nie idą nawet jak stare bułki
Thomas Cook, drugi największy operator turystyczny Europy, zdecydował się obniżyć ceny, po tym jak władze brytyjskie poinformowały, że ceny w hotelach na Wyspach na czas igrzysk spadły o 25 proc. w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
- To że miesiąc przez rozpoczęciem igrzysk olimpijskich nie sprzedano więcej biletów, aniżeli prognozowano, nie jest tajemnicą - wyjaśnił portalowi Travel Industry Digest dyrektor zarządzający Thomas Cook Stephan Vaughan. Dodał, że „chociaż finanse brytyjskich rodzin są pod ciśnieniem" biuro sprzedało 10 tysięcy pobytów, przy czym na wiele zawodów wejściówek już nie ma.
Bilety na zawody oraz pobyty turystyczne powiązane z igrzyskami Thomas Cook sprzedaje w 1100 swoich agencji oraz na stronach internetowych. Potaniały pobyty z biletami m.in. na lekką atletykę, pływanie, hokej na trawie, siatkówkę plażową, a także na ceremonie: otwarcia i zamknięcia.
O połowę taniej można kupować do 2 lipca włącznie. Jeżeli po tym terminie wciąż wolnych biletów będzie dużo, promocja może zostać przedłużona.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA