fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Trup w szafie

Pod sam koniec roku Teatr Komedia zaprasza widzów na światową prapremierę gangsterskiej komedii Iana Ogilvy’ego „Zamiana na wakacje”. Spektakl będzie również atrakcją wieczoru sylwestrowego. W trakcie przerwy widzowie wzniosą tradycyjny toast lampką szampana.
Do luksusowej willi gdzieś nad brzegiem morza w Hiszpanii, zjeżdżają na swoje wymarzone wakacje goście z Londynu. Ich sielanka trwa jednak tylko do momentu, kiedy rozpakowując się, otwierają drzwi szafy.
W tym momencie beztroskie wakacje zamieniają się w sensacyjny reality show z kilkoma trupami w tle. Bowiem ta przeciętna angielska rodzina w przyspieszonym tempie musi rozpracować mafię londyńską, hiszpańską i unieszkodliwić wszystkich gangsterów działających na wybrzeżu Morza Śródziemnego. A wszystko rozgrywa się w szalonym tempie angielskiej farsy.
Autor „Zamiany na wakacje” Ian Ogilvy pochodzi z rodziny z tradycjami aktorskimi, sam zresztą też zaczynał karierę jako aktor (grał „Świętego” w popularnym telewizyjnym serialu). Od kilku lat odnosi jednak sukcesy pisarskie. Napisaną przez niego książkę dla dzieci „Lichotek i czarnoKsiężnik” przetłumaczono na 15 języków, a prawa do jej ekranizacji kupiła już wytwórnia Warner Bros, dla której film animowany ma wyreżyserować Robert Zemeckis.
Komedia Iana Ogilvy’ego, reż. Tomasz Dutkiewicz, wyk. Joanna Kurowska, Karolina Muszalak, Paweł Deląg
Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a, tel. 022 833 40 66, prapremiera: 29.12, godz. 16 i 19, spektakle: 30.12, godz. 16 i 19; 31.12, godz. 18 i 21; 3.01, godz. 19
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA