fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Warszawa

Pieszo do celu

Rzeczpospolita
W sobotę i niedzielę piechurzy mogą się podzielić opłatkiem. W sobotę – zapewne w Choszczówce, w sympatycznej leśnej knajpce przy żurku, a w niedzielę – przy ognisku, które Janek Rukat – jak prawdziwy turysta – rozpali przy każdej pogodzie. Ja też życzę wszystkim bywalcom wycieczek PTTK najmilszych białych świąt i wielu turystycznych prezentów od Mikołaja.
- Powitanie zimy w puszczy (10 km). Zbiórka o godz. 8.50 na placu Wilsona 02 (przy ul. Słowackiego). Odjazd o godz. 9.03 autobusem numer 409. Prowadzi Antoni Żarczyński.
- Nieporęt, Kąty Węgierskie, Józefów, Choszczówka (12 km). Zbiórka o godz. 9 na pętli autobusowej Żerań FSO. Odjazd o godz. 9.20 autobusem numer 705. Przewidywane zakończenie wycieczki w Choszczówce około godz. 13.30. Powrót autobusem nr 176. Zaprasza Zbigniew Muszyński. - Zimowe leśne ostępy: Zielonka, Ossów, Leśniakowizna, Łysa Góra, Okuniew (14 km). Zbiórka o godz. 9.10 na przystanku autobusów W i S przy Galerii Centrum (dawny DT Junior). Odjazd o godz. 9.20. Przy sprzyjającej pogodzie rozpali ognisko i poprowadzi wycieczkę Jan Rukat.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA