fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

26 mln zł na osiedle Polanica Park

Osiedle Polanica Park
Materiały Inwestora
Grupa Gant Development uzyskała kredyt na dwa etapy inwestycji w Polanicy-Zdroju. Ceny za mkw. lokali zaczynają się od 3,7 tys. zł
- Umowy kredytowe z Alior Bankiem zawarła jedna ze spółek celowych dewelopera. 26 mln zł to kwota pozyskana na finansowanie i refinansowanie dwóch etapów inwestycji (25,2 mln zł) oraz finansowanie podatku VAT (0,8 mln zł). Termin spłaty kredytów to koniec września 2013 roku - podają przedfstawiciele dewelopera.
Osiedle w Polanicy utworzy sześć budynków z mieszkaniami od 26 do 106 mkw. Deweloper przewidział tu także lokale usługowe. - W pierwszym etapie inwestycji, którego budowa rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku i ma potrwać do połowy przyszłego roku, powstanie 106 mieszkań i pięć lokali usługowych o łącznej powierzchni użytkowej prawie 6 tys. mkw. - podaje deweloper. - W tym etapie sprzedaliśmy ponad 27 proc. mieszkań. Budowa drugiej części osiedla, w której przewidziano 69 mieszkań, ma się zacząć w czerwcu 2012 r. Ceny lokali zaczynają sie od 3749 zł za mkw.
Na terenie inwestycji mają też powstać centrum spa, siłownia, sala fitness. - W odległości 1,5 km od osiedla znajduje się część uzdrowiskowa Polanicy -Zdroju, którą otacza Park Zdrojowy, wpisany na listę zabytków - zachwala deweloper. Gant Development oferuje klinetom także kupno lokalu z opcją wynajmu: mieszkaniem bedzie zarzadzać współpracujaca z deweloperem firma.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA