fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Atak hakerów na stronę Marszu Niepodległości

Strona internetowa organizatorów Marszu Niepodległości
rp.pl
Paweł Majewski
Ktoś podszył się pod organizatorów Marszu Niepodległości, który 11 listopada ma przejść ulicami Warszawy. Na ich stronie internetowej pojawiła się informacja o odwołaniu marszu
Nie wiadomo kto stoi za atakiem hakerskim. - Podejrzewamy środowiska lewicowe – powiedział tvp.info Robert Winnicki, prezes Młodzieży Wszechpolskiej, współorganizatora marszu.
Informacja ze strony Marszu Niepodległości została już usunięta. Jednak wcześniej widniał tam wpis (pisownia oryginalna): „Niestety, z przyczyn niezależnych jestesmy zmuszeni odwolac tegoroczny Marsz Niepodleglosci. Wiele znanych osob przestraszylo sie naszej ideologii i uznali ze jednak nie beda wspierac naszego marszu. Kierowcy autokarow nie chcieli nas przewiezc. Lewactwo prowadzilo swoje kampanie w internecie i na ulicach. Wszystko to zlozylo sie na decyzje odwolania tegorocznego Marszu, i przygotowania czegos zupelnie innego, znacznie bardziej radykalnego na przyszly rok na KWIECIEN! Czolem Wielkiej Polsce". Tak jak w zeszłym roku, marsz ma być blokowany przez organizacje lewicowe, anarchistyczne, walczące o prawa homoseksualistów i mniejszości narodowych zrzeszone w Porozumieniu 11 listopada. W zeszłym roku doszło do starć. Musiała interweniować policja.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA