fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Geovita w Bieszczadach i Lubuskiem

materiały prasowe
Centrum konferencyjno-rekreacyjne Bukowy Dworek i Perła Bieszczadów to dwa nowe obiekty, którymi zarządza Geovita
Perła Bieszczadów mieści się w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych. Składa się na nią trzygwiazdkowy hotel, centrum konferencyjne z trzema salami (na 20, 30 i 120 osób), spa Czarna Perła oraz restauracja. W skład kompleksu wchodzi także, połączony z budynkiem hotelowym, dom wczasowy oraz domki i apartamenty leśnie.
Hotel dysponuje 80 miejscami w 35 pokojach 2- osobowych i sześcioma apartamentami. Dom wczasowy ma 18 pokojów. Drugim obiektem przejętym przez Geovitę w zarządzanie jest hotel Bukowy Dworek, położony województwie lubuskim, w otoczeniu lasów i jezior. Hotel dysponuje 118 miejscami noclegowymi w pokojach: 1-, 2-, i 3- osobowych, apartamentach oraz w całorocznych domkach fińskich (pow. mieszkalna 70 mkw).
Zaletą kompleksu jest możliwość organizowania imprez plenerowych nawet na 300 osób. Po włączeniu nowych hoteli sieć Geovita ma już 14 hoteli i obiektów szkoleniowo-rekreacyjnych z ponad 1,7 tys. miejsc noclegowych, oferujących wypoczynek rodzinny, gastronomię, odnowę biologiczną i turystykę biznesową.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA