fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rozmaitości

Nextur.pl – wirtualny doradca turysty

Materiały Promocyjne
Powstał pierwszy w Polsce portal służący do planowania wycieczek po kraju wraz z rezerwowaniem noclegów i atrakcji online
W Nextur.pl można wybrać jednej z dostępnych w bazie wycieczek lub zaplanować własną. Serwis automatycznie skalkuluje czas, trasę i koszty tak, by turysta w kilka chwil miał kompletny plan wyjazdu. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu 8.1. Innowacyjna Gospodarka.
Nextur.pl dostarcza innowacyjnych i jednocześnie prostych w obsłudze narzędzi do planowania wyjazdów. System ma dużą bazę wycieczek podzielonych według 10 kategorii: rodzinne, szkolne, dla aktywnych, szlaki turystyczne, miasto w weekend, dla dwojga, historyczne, biologiczne, integracyjne, kulturoznawcze. Do tego każda wycieczka podzielona jest na dni oraz przystanki – poszczególne etapy. Każdą propozycję można zresztą modyfikować, zmieniając kolejność przystanków, rezygnując z niektórych punktów trasy bądź dodając własne. Do tego turysta może od razu zarezerwować nocleg online. Dzięki temu podczas planowania  wycieczki można sprawdzić dostępność pokojów w wybranym miejscu noclegowym, po czym dokonać rezerwacji.
Jest też możliwość dostosowania przebiegu wycieczki do budżetu turysty. Koszt - Naszym celem było przygotowanie serwisu, w którym każdy będzie mógł szybko, sprawnie i bez pośrednikow zorganizować interesującą wycieczkę szkolną, urlop lub weekendowy wypad za miasto – mówiGrzegorz Lewandowski prezes spółki Nex, twórcy serwisu Nextur.pl. - Serwis z jednej strony ma być skarbnicą inspiracji turystycznych, z drugiej – szybkim narzędziem do organizowania wyjazdu, od wyboru miejsca i wszystkich atrakcji poczynając, a kończąc na rezerwacji noclegów. W przyszłości będzie w nim można również zarezerwować bilety do teatrów, muzeów, zabytków itp., miejsc gastronomicznych, autobusów czy samochodów. Mogą z niego korzystać osoby prywatne, szkoły i firmy.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA