fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Spot Jacka Sasina z Martą Kaczyńską

Kadr ze spotu Jacka Sasina
rp.pl
Paweł Majewski
Marta Kaczyńska, która jest mało widoczna w kampanii wyborczej PiS, wystąpiła w spotach wyborczych współpracowników jej zmarłego ojca
Kaczyńska pojawiła się w klipie wyborczym byłego wojewody mazowieckiego i wiceszefa kancelarii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego - Jacka Sasina. Startuje on z piątego miejsca w okręgu podwarszawskim.
Kaczyńska wspomina, że współpracownika ojca poznała już po katastrofie smoleńskiej. - W tamtym czasie sprawdził się jako świetny urzędnik państwowy, a także jako wrażliwy człowiek - mówi na filmie, w którym stoi na tle polskich flag. - Trzymam za niego kciuki - kończy.
W podobnych słowach i w podobnej konwencji Kaczyńska wspiera innych urzędników z kancelarii, którzy wraz z Sasinem wystąpili w głośnym filmie "Mgła" - Jakuba Oparę i Adama Kwiatkowskiego.
Sasin ujawnił jak zrodził się pomysł nagrania filmów. - Rozmawialiśmy i Marta zapytała jak mogłaby mi pomóc w kampanii. Wpadliśmy na pomysł, żeby nagrać taką krótką wypowiedź, którą zamierzałem umieścić na swojej stronie internetowej. To była spontaniczna decyzja i jesteśmy zaskoczeni, że ten spot zrobił taką furorę - powiedział w TVN24.
Stwierdził, że nie należy traktować tego w kategoriach politycznych. Jego zdaniem to przyjacielskie wsparcie.

Spot Jacka Sasina:

Spot Jakuba Opary:

Spot Adama Kwiatkowskiego:

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA