fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rpkom

32 mln zł dla Polkomtel Business Development

Polkomtel dokapitalizował spółkę Polkomtel Business Development (PBD). 12 sierpnia walne zgromadzenie wspólników PBD zdecydowało o podniesieniu jej kapitału. Cztery dni później Polkomtel objął nowe udziały spółki zależnej wpłacając do jej kasy 32 mln zł.
PBD to spółka odkupiona przez telekom od Liberty Poland - dilera usług Plusa. PBD zajmuje się rozwijaniem nowych produktów. Do tej pory wiadomo było o niej, że opracowuje i wdraża produkty bankowe dla klientów komórkowej sieci. W tej roli występowała, gdy w Polkomtel i BZ WBK informowały o porozumieniu w tej kwestii w marcu br. Bank udostępnił wtedy klientom sieci Plus dedykowany rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z nowymi usługami dostępnym za pośrednictwem telefonów komórkowych sieci.
Jak informuje Katarzyna Meller, rzeczniczka Polkomtela, w ramach Polkomtel Business Development operator prowadzić będzie prace wdrożeniowe w obszarze rozwoju produktów oraz ich komercjalizacji w sieci sprzedaży. - Spółka ta będzie koncentrowała się na wprowadzaniu produktów finansowych i ubezpieczeniowych wzbogaconych technologią mobilną do oferty operatora – powiedziała nie podając szczegółów.
Więcej informacji na temat tego projektu zapowiada na połowę października.
Źródło: rpkom.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA