fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Jak zarządzać wydatkami

Bank ofert

Nowe konto w BPH, tańszy kredyt za konto w BNP Paribas, przyjazny kredyt mieszkaniowy w Kredyt Banku, wyższe oprocentowanie w MultiBanku - zobacz nowe produkty bankowe
Nowe konto
Bank BPH wprowadza do swojej oferty prestiżowy rachunek osobisty – Maksymalne Konto. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 14,99 zł. Bank nie pobiera opłaty za wydanie i obsługę karty do konta, za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,  za przelewy krajowe w złotych realizowane w oddziałach i placówkach partnerskich banku, przez bankowość telefoniczną i Internet,  za polecenia zapłaty (np.  za gaz, energię elektryczną, telefon), oraz  za zlecenia stałe (np. opłaty za Internet, czynsz, telewizję kablową).
W ramach pakietu może korzystać z mechanizmu autoinwestycji (lokaty nocnej). Opcja autoinwestycji polega na tym, że środki zgromadzone na Maksymalnym Koncie na koniec dnia są lokowane automatycznie i bezpłatnie na lokacie nocnej oprocentowanej 4 proc. w skali roku. Następnego dnia środki te są do dyspozycji na  koncie osobistym.
Autoinwestycja jest uruchamiana na, gdy saldo na rachunku przekroczy 4 tys. zł, a nadwyżka finansowa wyniesie min. 50 zł. Bank udostępnia także konto  oszczędnościowe z oprocentowaniem 4,42 proc. w skali roku, za którego prowadzenie nie jest pobierana opłata. Możliwość otwarcia także bezpłatnego konta walutowego.
Tańszy kredyt za konto
Osobom, które już mają lub zdecydują się na założenie konta w BNP Paribas, bank proponuje  marżę w wysokości 0,9 proc. przez pierwsze pięć lat kredytowania i brak prowizji za udzielenie kredytu. W kolejnych latach spłaty kredytu marża wyniesie 1,29 proc.
Oferta dotyczy kredytu mieszkaniowego, mieszkaniowego kredytu refinansowego lub kredytu mieszkaniowego z dopłatami Rodzina na Swoim. W przypadku Dwuwalutowego Kredytu Mieszkaniowego czy Refinansowego udzielanego w EUR i PLN, promocyjna marża wyniesie 1,42 prmoc. w całym  okresie kredytowania. Marża na tym poziomie będzie dotyczyła zarówno części kredytu w PLN jak i EUR.
Dodatkowym warunkiem jest także: wykonywanie na nim trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez miniumum pięć lat kredytowania, zasilanie konta miesięcznymi wpływami w wysokości od 1 proc. kwoty udzielonego kredytu oraz wykupienie ubezpieczenia na życie. W ramach promocji, bank zaproponował nowe ubezpieczenie na życie i od utraty pracy Cardif. Aktualnie będą oni mogli skorzystać z ubezpieczenia na rok, trzy lata i pięć lat.
Przyjazny kredyt mieszkaniowy
Aktualna oferta Kredyt Banku to kredyt bez prowizji, bez wkładu własnego, z niską marżą i szybką decyzją. Czas oczekiwania na decyzje kredytową wynosi 5 dni roboczych, od momentu złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Bank akceptuje intrerentowy wydruk odpis z ksiąg wieczystych, czy wyciąg z KRS.
Nowe oprocentowanie
MultiBank podniósł oprocentowanie lokaty jednodniowej. Po podwyżce oprocentowanie lokaty jednodniowej dla klientów Aquarius (osób zamożnych, stanowiących grupę docelową banku) wynosi 4 proc., co jest odpowiednikiem 4,94 proc. na tradycyjnej lokacie, od której pobierany jest podatek od dochodów kapitałowych. Natomiast dla klientów posiadających MultiKonta Ja, My lub Jestem,  nowa stawka ustalona została na poziomie 3 proc. w skali roku, czyli 3,70 proc. na tradycyjnej lokacie.
Masz pytanie, wyślij e-mail do autorki: a.ogonowska@rp.pl
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA