fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Apartamenty przy Twardej

Tak będzie wyglądał Cosmopolitan, który stanie przy ul. Twardej 2/4 w Warszawie
Materiały Inwestora
Średnio ok. 20 tys. zł trzeba będzie zapłacić za metr wykończonego apartamentu przy ul. Twardej w Warszawie
Inwestorem budynku Cosmopolitan jest spółka Tacit Development Polska, która wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group (do MEG należy znana w Polsce spółka J&S Energy).
Tacit Development ogłosił, że ruszyły prace przy budowie części naziemnej apartamentowca przy Twardej 2/4. Gotowy jest już podziemny garaż z trzystoma miejscami parkingowymi.
Budynek, który powstaje w sąsiedztwie pl. Grzybowskiego, będzie miał 44 piętra, na których zaplanowano ok. 250 apartamentów. Na czterech pierwszych kondygnacjach przewidziano miejsce na sklepy, restauracje i biura.
Deweloper zapewnia, że wykończy mieszkania w najwyższym standardzie oraz że będzie można nimi zarządzać przy pomocy urządzeń sterowanych zdalnie np. za pomocą komputerów lub tabletów.
– Apartamenty w Cosmopolitan są przeznaczone przede wszystkim dla obywateli świata, ludzi świetnie sytuowanych, bywających regularnie za granicą, ale ceniących spokój oraz wygodę — wyjaśnia Michał Borowski, prezes spółki Tacit Development, były naczelny architekt Warszawy.
Sprzedaż mieszkań ruszy pod koniec roku. Budynek ma być gotowy latem 2013 r.
Inwestycję przy Twardej wcześniej prowadziła firma Hines, która niedawno ogłosiła, że zakończyła prace przy tym budynku. Teraz przedsięwzięcie oficjalnie firmuje Tacit Development Polska.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA