fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Miss Polski jest w SLD

Angelika Ogryzek, od soboty Miss Polski, jest działaczką SLD. Należy do tego samego koła, co Grzegorz Napieralski - ustalił portal tvp.info
– Mogę potwierdzić informację, że pani Angelika należy do naszej partii. Cieszymy się, że mamy taką osobę w naszym gronie – mówi rzecznik SLD Tomasz Kalita.
Dziewiętnastoletnia piękność ma 176 cm wzrostu i wymiary 88-60-89. Do SLD należy od ponad pół roku.
Szczecińscy działacze SLD nieoficjalnie przyznają, że Angelika jest aktywną członkinią partii. – Regularnie przychodzi na partyjne zebrania, pomagała nam w ostatniej kampanii samorządowej i udziela się w partyjnej młodzieżówce – opowiada jeden z nich. – Działa w jednym kole z Grzegorzem Napieralskim, więc dobrze się znają – dodaje.
Oficjalnie nie ma planów wykorzystania Miss Polski w kampanii wyborczej. – Nie chcielibyśmy robić pani Angelice problemu, angażując ją w politykę. To w końcu Miss Polski, a nie miss SLD – mówi Tomasz Kalita.
Nieoficjalnie działacze przyznają jednak, że nie jest to wykluczone. – Celowo nie ujawnialiśmy informacji o jej przynależności partyjnej, bo chcieliśmy wcześniej to z nią przedyskutować – mówi jeden z nich.
Organizator wyborów Miss Polski zapewnia, że w kampanii wyborczej Angelika mogłaby wystąpić tylko jako osoba prywatna. – Dziewczyny oczywiście mają prawo do swoich poglądów. Mogą wspierać dane partie, ale tylko jako osoby prywatne. Trudno nam sobie wyobrazić, by Miss Polski wzięła udział w kampanii wyborczej, używając przy tym tytułu i oficjalnych insygniów – mówi Jerzy Szamborski, dyrektor biura konkursów Miss Polski.
Źródło: tvp.info
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA