fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Praca

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu informatyki

Sezon obron zbliża się ku finiszowi. Teraz przed absolwentami z regionu Podkarpacia stoi szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych, a nawet wymarzonej posady w jednej z tutejszych firm informatycznych
Takie możliwości stwarza konkurs na najlepsze prace dyplomowe z zakresu technologii informatycznych, organizowany przez Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka"
Po raz pierwszy na Podkarpaciu Co roku w naszym regionie przybywa młodych absolwentów uczelni wyższych. Niestety, trudności ze znalezieniem pracy ma wielu. Cześć z nich szukając lepszych perspektyw wyjeżdża do większych miast, albo podejmuje pracę w innym zawodzie. To właśnie z myślą o wspieraniu ambitnych absolwentów w ich starcie na rynku pracy powstał konkurs na najlepsze prace dyplomowe, prowadzony przez Stowarzyszenie „Informatyka Podkarpacka". Jak podkreśla Wojciech Materna - Prezes „Informatyki Podkarpackiej" - w naszym regionie to zupełnie nowa inicjatywa. Warto ją wykorzystać, bo może okazać się furtką do dynamicznie rozwijającej się kariery zawodowej.
Na złożenie wniosku zostało jeszcze kilka tygodni Rekrutacja jest już na półmetku. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy absolwenci studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, którzy w tym roku obronili prace z zakresu technologii informatycznych z wynikiem pozytywnym. - Konkurs cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ jego formuła jest prosta, a stawka wysoka - mówi Wojciech Materna. - Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej, a następnie dostarczyć go wraz z pracą dyplomową i zaświadczeniem potwierdzającym obronę pracy w 2011 roku – dodaje. Nie przegap swojej szansy! Jeszcze przez kilka tygodni można włączyć się do rywalizacji. Przyjmowanie wniosków zakończy się 30 października br. Zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać na adres organizatora: Biuro Zarządu Stowarzyszenia „Informatyka Podkarpacka", 35-326 Rzeszów, Aleja Rejtana 1/8. Warto, bo do wygrania w konkursie jest etat w jednej z podkarpackich firm informatycznych oraz nagrody pieniężne, nawet do 3000 zł. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronach internetowych: www.informatykapodkarpacka.pl oraz www.klasterit.pl.
Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA