fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Styl życia

Pieszo do celu

Fotorzepa, Filip Frydrykiewicz F.F. Filip Frydrykiewicz
Zapraszam na kolorowy październik w Puszczy Kampinoskiej i na trasy Złazu Jesiennego w okolicach Pomiechówka. Tylko o tej porze roku można zobaczyć tutaj tak urokliwe krajobrazy.
Modlin, Zakroczym (10–12 km) na trasie zwiedzamy zabytki i twierdzę Modlin. Zbiórka o godz. 8.15 na Dworcu Gdańskim z biletami wycieczkowymi do Modlina. Zaprasza Jan Rukat.
„Wędrówki po Puszczy” (10 km). Zbiórka o godz. 8.50 na przystanku autobusu nr 409 przy pl. Wilsona 09. Prowadzi Antoni Żarczyński. XXXV Złaz Jesienny „Kolorowe liście” – spotkanie z okazji 55-lecia Staromiejskiego Koła Terenowego PTTK odbędzie się w sobotę na lewym brzegu Wkry, na Polanie im. Zofii Goszczyńskiej. Trasy Złazu Jesiennego: Rajmundowe ścieżki: Modlin, Szczypiorno, Góra Wólka, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Zaborze, Studzianki Nowe (20 km). Zbiórka o godz. 7.20 na przystanku obok CH Auchan przy ul. Modlińskiej. Prowadzi Marian Hłuszanin. Jesienne fotografie 2007: Brody Warszawskie, Toruń Włościański, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Studzianki Nowe (12 km). Zbiórka o godz. 8.15 na stacji PKP w Ciechanowie. Prowadzi: Andrzej Liwski. Brody Warszawskie, Toruń Włościański, Góra Wólka, Polana im. Zofii Goszczyńskiej, Neonówka, Studzianki Nowe (12 km). Zbiórka o godz. 8 w hali dworca PKP Warszawa Gdańska. Prowadzi: Tadeusz Bartyś. Kampinos, Korfowe, Roztoka, Leszno (23 km). Zbiórka o godz. 9 na pętli autobusowej Osiedle Górczewska, po czym przejście na pobliski przystanek PKS, skąd odjazd jest o godz. 9.20. Prowadzi Jarosław Wypych.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA